Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Розенко розповів, хто отримає найбільшу надбавку до пенсії

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Розенко, пенсії

  Осучаснення пенсій, що Кабінет міністрів України планує здійснити 1 жовтня 2017 року, найбільш відчутно вплине на п’ять мільйонів пенсіонерів, чиї виплати в проміжку 1400-4500 грн не переглядалися впродовж останніх чотирьох років.

  9605_98798.jpg (69.04 Kb)

  Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

  “В останні роки мінімальний розмір пенсії ми все-таки піднімали, а людям, які отримують пенсії у проміжку між 1400 грн і 4500 грн, протягом чотирьох років жодної індексації не проводилося. А це все-таки більше п’яти мільйонів українців. І це дуже важливо, що ми визначилися, що осучаснення пенсій стане одним з елементів пенсійної реформи”, — сказав він, зазначивши, що при цьому головне – забезпечити справедливість.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Отримати субсидію стане важко - Розенко

  За його словами, вона полягає в тому, що ті люди, які мають достатній стаж роботи, працюють тривалий час у легальному секторі економіки, повинні отримувати гідні пенсії.

  Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що підвищення виплат після пенсійної реформи не стане одноразовою акцією.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми