Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

В Україні все ж підвищать пенсійний вік

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: пенсії

  В Україні підвищать пенсійний вік, але зроблять це завуальовано.

  05_98798.jpg (69.04 Kb)

  Відбудеться це в такий спосіб: українці зможуть виходити на пенсію в 60 років, як і зараз, однак в такому випадку їх пенсія буде на мінімальному рівні. Якщо такий варіант не влаштовує, можна буде продовжувати працювати, вийти на пенсію пізніше, тоді і виплати будуть на іншому рівні. Про це свідчать красномовні натяки від членів уряду.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці зможуть розрахувати свою пенсію

  Зокрема, як недавно заявив міністр соціальної політики Андрій Рева «Дзеркалу тижня», українців поставлять перед вибором: виходь на пенсію в 60 років, якщо заробив її, якщо ні - працюй далі.

  Фактично, існує вірогідність встановлення такого трудового стажу для отримання повноцінної пенсії, при якому вийти на пенсію в 60 років буде нереальним, якщо тільки не почати працювати зі шкільної лави. Для отримання повноцінної пенсії, розмір якої обіцяють значно підвищити в порівнянні з нинішніми реаліями, доведеться працювати і після досягнення 60 років. Але можливість виходу на пенсію в 60 років залишать щоб формально сказати, що, пенсійний вік не підвищується. Проте в такому випадку розмір пенсії буде значно нижче.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми