Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

В Україні все ж підвищать пенсійний вік

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: пенсії

  В Україні підвищать пенсійний вік, але зроблять це завуальовано.

  05_98798.jpg (69.04 Kb)


  Відбудеться це в такий спосіб: українці зможуть виходити на пенсію в 60 років, як і зараз, однак в такому випадку їх пенсія буде на мінімальному рівні. Якщо такий варіант не влаштовує, можна буде продовжувати працювати, вийти на пенсію пізніше, тоді і виплати будуть на іншому рівні. Про це свідчать красномовні натяки від членів уряду.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці зможуть розрахувати свою пенсію

  Зокрема, як недавно заявив міністр соціальної політики Андрій Рева «Дзеркалу тижня», українців поставлять перед вибором: виходь на пенсію в 60 років, якщо заробив її, якщо ні - працюй далі.

  Фактично, існує вірогідність встановлення такого трудового стажу для отримання повноцінної пенсії, при якому вийти на пенсію в 60 років буде нереальним, якщо тільки не почати працювати зі шкільної лави. Для отримання повноцінної пенсії, розмір якої обіцяють значно підвищити в порівнянні з нинішніми реаліями, доведеться працювати і після досягнення 60 років. Але можливість виходу на пенсію в 60 років залишать щоб формально сказати, що, пенсійний вік не підвищується. Проте в такому випадку розмір пенсії буде значно нижче.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google повертається до проекту смарт-окулярів Google повертається до проекту смарт-окулярів
Компанія Google постійно щось розробляє, але далеко не всі проекти доходять до анонсу або повноцінного релізу. Яскраві того приклади — медіаплеєр Nexu...
Nokia 8 повернеться до Nokia 8 повернеться до "начинки" фінського бренду
Минулого тижня стало відомо, що до кінця року компанія HMD Global представить ще чотири смартфони під брендом Nokia. Це буде доступний Nokia 2, предст...
В Україні з'явилися срібні гривні В Україні з'явилися срібні гривні
Національний банк України випустив сувенірні банкноти зі срібла номіналом 500 та 100 грн.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми