Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

В Україні все ж підвищать пенсійний вік

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: пенсії

  В Україні підвищать пенсійний вік, але зроблять це завуальовано.

  05_98798.jpg (69.04 Kb)

  Відбудеться це в такий спосіб: українці зможуть виходити на пенсію в 60 років, як і зараз, однак в такому випадку їх пенсія буде на мінімальному рівні. Якщо такий варіант не влаштовує, можна буде продовжувати працювати, вийти на пенсію пізніше, тоді і виплати будуть на іншому рівні. Про це свідчать красномовні натяки від членів уряду.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці зможуть розрахувати свою пенсію

  Зокрема, як недавно заявив міністр соціальної політики Андрій Рева «Дзеркалу тижня», українців поставлять перед вибором: виходь на пенсію в 60 років, якщо заробив її, якщо ні - працюй далі.

  Фактично, існує вірогідність встановлення такого трудового стажу для отримання повноцінної пенсії, при якому вийти на пенсію в 60 років буде нереальним, якщо тільки не почати працювати зі шкільної лави. Для отримання повноцінної пенсії, розмір якої обіцяють значно підвищити в порівнянні з нинішніми реаліями, доведеться працювати і після досягнення 60 років. Але можливість виходу на пенсію в 60 років залишать щоб формально сказати, що, пенсійний вік не підвищується. Проте в такому випадку розмір пенсії буде значно нижче.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Не The Ukrainians: Анонсовано ще одну українську альтернативу Не The Ukrainians: Анонсовано ще одну українську альтернативу "Вконтакте"
Частина творців соціальної мережі Ukrainians, яка припинила існування на початку вересня, оголосили про створення нової соцмережі ЄСВОЄ.
Apple дав імена новим смартфонам Apple дав імена новим смартфонам
Раніше вважалося, що компанія Apple не буде зраджувати традиціям і назве нові гаджети: iPhone 7s, iPhone 7s Plus та iPhone 8, але отримані дані свідча...
Найвисокооплачуваніші актори Голлівуду - рейтинг Найвисокооплачуваніші актори Голлівуду - рейтинг
Forbes назвав найвикосокооплачуванішого актора 2017 року. Це Марк Уолберг, який знявся у фільмах "Здрастуй, тату, Новий рік! 2" і "Трансформери: Остан...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми