Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Рева назвав найбагатшого пенсіонера України

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: Рева, пенсії, Україна

  Максимальний розмір пенсії в Україні на сьогоднішній день становить 58 тис. грн.

  05_98798.jpg (69.04 Kb)

  Про це розповів міністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі одного з українських телеканалів.

  “Максимальна пенсія, яка виплачується в Україні – 58 тис. грн. В Україні немає жодної пенсії 100 тис. і більше. Максимальна пенсія в 58 тис. грн, її отримує Герой України, льотчик-випробувач. Всі інші пенсії нижче”, – повідомив міністр.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці зможуть розрахувати свою пенсію

  Рева також розповів, що в Україні сьогодні існує обмеження з виплати пенсії 10 740 грн. І 99,9 % з 12 млн. пенсіонерів не отримують пенсію вище від цієї суми. За його словами, в Україні 19,2 тис. пенсіонерів, які отримують більше цієї норми, більше 10 740 грн. З них 10-20 тис. грн отримують близько 18 тис. осіб і понад 20 тис. грн – до 2 тис. пенсіонерів.

  “Тому 19,2 тис. пенсійних виплат, які є більшими за 10 тис. грн – це неправильно, вони повинні потрапляти під всі обмеження, як інші, у нас не повинно бути винятків. Але навіть якщо ми їх скасуємо, вони проблему Пенсійного фонду не вирішать. Хоча я за те, щоб ми привели всіх до єдиного знаменника”, – сказав Рева.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми