Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Розенко закликає подумати про свої пенсії

 • Джерело: 24.ua.  → Ключові теги: Розенко, пенсії

  В Україні люди, які працевлаштовані неофіційно, мають можливість самостійно сплачувати за себе внески до Пенсійного фонду, щоб забезпечити собі пенсію.

  2828_98798.jpg (69.04 Kb)


  Про це розповів віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

  "У кожної людини є право укласти самостійний договір із Пенсійним фондом України, навіть якщо вона працює в неформальному секторі економіки, і сплачувати за себе страхові внески", - сказав він.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мінсоцполітики анонсувала укладення трудових договорів в онлайн

  За його словами, така форма взаємовідносин громадян із державою є новою для України, і людям треба вчитися відстоювати свої права, зокрема, перед роботодавцями.

  "Ми звикли, що за нас повинен хтось заплатити - або держава, або роботодавець. Але ми повинні теж чітко розуміти, що ми самі персонально формуємо своє пенсійне майбутнє і повинні про нього турбуватися", - вважає Розенко.

  "Ви платите кошти до Пенсійного фонду України, і ці кошти, з одного боку, дозволяють нам у рамках нинішніх можливостей виплачувати пенсії нинішнім пенсіонерам, з іншого, вони формують вашу особисту справу, на основі якої ви отримуватимете пенсію після власного виходу на пенсію" , - пояснив віце-прем'єр.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Штучний інтелект перевершить розум людини вже за два десятиліття - експерт Штучний інтелект перевершить розум людини вже за два десятиліття - експерт
Можна скільки завгодно сміятися над вірою в те, що ШІ коли-небудь стане настільки могутнім, що люди почнуть йому поклонятися, але експерти, з якими по...
Топ-25: українці стали рідше відвідувати заборонені російські сайти Топ-25: українці стали рідше відвідувати заборонені російські сайти
Однак серед заборонених сайтів значне зростання у вересні показує Yandex.
Не The Ukrainians: Анонсовано ще одну українську альтернативу Не The Ukrainians: Анонсовано ще одну українську альтернативу "Вконтакте"
Частина творців соціальної мережі Ukrainians, яка припинила існування на початку вересня, оголосили про створення нової соцмережі ЄСВОЄ.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми