Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Пенсійний вік "заморозять" в Україні

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Пенсійний вік в Україні поки що підніматися не буде, стверджує заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір.

  1367_98798.jpg (69.04 Kb)


  “На сьогодні пенсійний вік ми не чіпаємо, це питання у нас відкладається… Зараз багато інших проблем – сконцентруємося на них … Можна говорити, що нам треба буде це питання вирішувати, але на сьогодні немає ні умов, ні будь-яких варіантів для збільшення… І тому ми йдемо іншим шляхом”, – сказав М.Шамбір.

  За словами М.Шамбора, пенсійна реформа передбачає “єдині правила і один закон” про призначення пенсій громадянам України.

  “Питання полягає в тому, щоб кардинально змінити систему і взагалі прибрати таке поняття, як осучаснення пенсії. Ми пропонуємо однакові показники, які будуть застосовуватися до всіх пенсіонерів: і для нових, і для старих, і щорічно ці пенсії будуть індексуватися відповідно до єдиних правил”,- зазначив заступник міністра.

  За його словами, сьогодні за наявної системи нарахування пенсій “людина не може прорахувати і спрогнозувати практично нічого”, а з проведенням пенсійної реформи процес нарахування пенсії стане прозорим.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Кабміні повідомили офіційну зарплату Гройсмана

  “Система, яку ми пропонуємо, допоможе людині самій відстежувати, як і скільки їй нараховують пенсії… Це одна з кардинальних змін, яка відбудеться”, – зазначив М.Шамбір.

  За його словами, після того, як буде прийнято закон про пенсійну реформу, почнеться робота з розробки накопичувальної пенсійної системи.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми