Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Уряд знову підвищить зарплати вчителям та медикам

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зарплата

  Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив про перегляд політики держави стосовно працівників освітньої та медичної сфери, акцентуючи увагу на підвищенні їх рівня доходів.

  8807_783.jpg (35.2 Kb)


  За його словами, негативна кадрова ситуація в цих сферах стала наслідком радянського минулого, підходи та інструменти якого використовуються і сьогодні.

  “У минулому радянська система освіти виробляла надмірну кількість педагогів і медиків, що прямо впливало на зниження рівня оплати їхньої праці. Натомість як компенсатор їм пропонувалося виходити раніше на пенсію і шукати іншу роботу – тобто, консервувалась бідність в бюджетній сфері, а досвідчені кадри фактично виставлялися на вулицю. Лікар з 25 річним стажем за професією – це фахівець, якого треба берегти, а держава позбувалася їх, плативши копійки і відправляючи на пенсію раніше строку”, – заявив міністр.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "План Маршалла" розпочинає свою дію

  Рева підкреслив, що сьогодні потрібно терміново виправляти ситуацію і забезпечити збереження кваліфікованих кадрів через підвищення їхнього рівня доходів.

  “Сьогодні в Україні некомплект лікарських кадрів – досвідчені фахівці масово виїжджають за кордон працювати навіть середнім медичним персоналом. Адже вони не бачать перспективи підвищення свого соціального статусу. Тому, замість того щоб виганяти їх раніше на пенсію – потрібно підвищувати зарплати, а через зарплати і рівень пенсійного забезпечення, таким чином мотивуючи фахівців залишатися працювати в Україні”, – підкреслив Андрій Рева.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми