Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Куди найчастіше українці їдуть підзаробити

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота

  Згідно зі статистикою, 41% людей переїжджають в іншу країну через власну кар’єру або роботу коханої людини.

  6907_71937.jpg (181.83 Kb)

  Про це йдеться в доповіді Expat Insider 2017, яка базується на опитуванні понад 12,5 тис трудових мігрантів, які представляють 166 національностей і живуть в 188 країнах світу.

  Експерти відзначають, що результати опитування є досить умовними: задоволеність життям і фінансовим становищем респондентів багато в чому залежить від вартості проживання та економічної ситуації в країні. Тому багато хто залишається незадоволеним, незважаючи на те, що заробляють більше, ніж на батьківщині.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нацбанк назвав причини "похитування гривні"

  Наприклад, згідно з даними опитування, 76% експатів в Люксембурзі заробляють більше, ніж удома (це кращий показник серед всіх країн), але при цьому 23% кажуть, що наявного доходу ледь вистачає на щоденні витрати.

  5. Бахрейн

  У Бахрейні 70% трудових мігрантів впевнені, що заробляють більше, ніж могли б вдома. З них 41% вважає, що отримує набагато більше.

  Завдяки відмінним умовами для кар’єрного розвитку і чудовому балансу роботи і особистого життя Бахрейн зміг зайняти місце у верхній частині рейтингу. 93% трудових мігрантів у Бахрейні працюють в середньому 42,9 години на тиждень у порівнянні з 44,3 робочими годинами в світі.

  4. Кувейт

  70% експатів у Кувейті заявили, що заробляють більше, ніж могли б вдома на аналогічній посаді. Але при цьому загальна сума доходу залишається низькою: 62% респондентів отримують “чистими” менше 50 тис доларів на рік (1 мільйон 300 тисяч гривень).

  3. Катар

  У Катарі 76% трудових мігрантів впевнені в тому, що отримують більше, ніж могли б на батьківщині. З них 46% вважають, що різниця є відчутною. Кожен третій експат має наявний дохід у розмірі як мінімум 100 тис доларів (2 мільйони 600 тисяч гривень).

  2. Швейцарія
  77% трудових мігрантів у Швейцарії вважають, що отримують більше, ніж могли б на аналогічній роботі вдома. 44% опитаних говорять, що заробляють набагато більше.

  1. Люксембург
  76% трудових мігрантів в Люксембурзі вважають, що заробляють більше, ніж могли б у своїй країні на аналогічній посаді.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми