Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Куди найчастіше українці їдуть підзаробити

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота

  Згідно зі статистикою, 41% людей переїжджають в іншу країну через власну кар’єру або роботу коханої людини.

  6907_71937.jpg (181.83 Kb)


  Про це йдеться в доповіді Expat Insider 2017, яка базується на опитуванні понад 12,5 тис трудових мігрантів, які представляють 166 національностей і живуть в 188 країнах світу.

  Експерти відзначають, що результати опитування є досить умовними: задоволеність життям і фінансовим становищем респондентів багато в чому залежить від вартості проживання та економічної ситуації в країні. Тому багато хто залишається незадоволеним, незважаючи на те, що заробляють більше, ніж на батьківщині.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нацбанк назвав причини "похитування гривні"

  Наприклад, згідно з даними опитування, 76% експатів в Люксембурзі заробляють більше, ніж удома (це кращий показник серед всіх країн), але при цьому 23% кажуть, що наявного доходу ледь вистачає на щоденні витрати.

  5. Бахрейн

  У Бахрейні 70% трудових мігрантів впевнені, що заробляють більше, ніж могли б вдома. З них 41% вважає, що отримує набагато більше.

  Завдяки відмінним умовами для кар’єрного розвитку і чудовому балансу роботи і особистого життя Бахрейн зміг зайняти місце у верхній частині рейтингу. 93% трудових мігрантів у Бахрейні працюють в середньому 42,9 години на тиждень у порівнянні з 44,3 робочими годинами в світі.

  4. Кувейт

  70% експатів у Кувейті заявили, що заробляють більше, ніж могли б вдома на аналогічній посаді. Але при цьому загальна сума доходу залишається низькою: 62% респондентів отримують “чистими” менше 50 тис доларів на рік (1 мільйон 300 тисяч гривень).

  3. Катар

  У Катарі 76% трудових мігрантів впевнені в тому, що отримують більше, ніж могли б на батьківщині. З них 46% вважають, що різниця є відчутною. Кожен третій експат має наявний дохід у розмірі як мінімум 100 тис доларів (2 мільйони 600 тисяч гривень).

  2. Швейцарія
  77% трудових мігрантів у Швейцарії вважають, що отримують більше, ніж могли б на аналогічній роботі вдома. 44% опитаних говорять, що заробляють набагато більше.

  1. Люксембург
  76% трудових мігрантів в Люксембурзі вважають, що заробляють більше, ніж могли б у своїй країні на аналогічній посаді.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми