Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Пенсії за віком: стало відомо, які суми і кому будуть нараховані

 • Джерело: sud.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Названі показники, які будуть враховуватися при визначенні пенсії за віком.

  0098_98798.jpg (69.04 Kb)

  В рамках пенсійної реформи узгоджені показники, які будуть зараховуватися до страхового стажу при визначенні права на пенсію за віком.

  Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики.

  Зокрема, страховий стаж підприємців, які вели свою діяльність за спрощеною системою оподаткування з 1 січня 1998 року по 30 червня 2000-го, буде підтверджуватися довідкою про реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності. А страховий стаж підприємців, які працювали з 1 липня 2000 року по 31 грудня 2017 го, буде підтверджений за умови сплати страхових внесків.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яким буде реальний курс долара у 2018 році

  До страхового стажу також буде включатися:

  - проходження військової служби до 31 грудня 2017 го включно;
  - перебування у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами з 1 січня 2004 року по 30 червня 2013 року включно;
  - перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку з 1 січня 2004 року і до моменту введення сплати страхових внесків для жінок, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;
  - навчання в вищих навчальних закладах за денною формою за державним замовленням, а також навчання в аспірантурі і докторантурі з 1 січня 2004 року по 31 грудня 2017 го включно.

  Нагадаємо, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман висловив готовність піти у відставку в разі провалу пенсійної реформи.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Штучний інтелект перевершить розум людини вже за два десятиліття - експерт Штучний інтелект перевершить розум людини вже за два десятиліття - експерт
Можна скільки завгодно сміятися над вірою в те, що ШІ коли-небудь стане настільки могутнім, що люди почнуть йому поклонятися, але експерти, з якими по...
Топ-25: українці стали рідше відвідувати заборонені російські сайти Топ-25: українці стали рідше відвідувати заборонені російські сайти
Однак серед заборонених сайтів значне зростання у вересні показує Yandex.
Не The Ukrainians: Анонсовано ще одну українську альтернативу Не The Ukrainians: Анонсовано ще одну українську альтернативу "Вконтакте"
Частина творців соціальної мережі Ukrainians, яка припинила існування на початку вересня, оголосили про створення нової соцмережі ЄСВОЄ.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми