Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Декрет, вуз, армія: що ще зарахують до страхового стажу

 • Джерело: ukrinform.ua.  → Ключові теги: страховий стаж, пенсії

  Рада 3 жовтня прийняла законопроект №6614 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

  7999_98798.jpg (69.04 Kb)


  До страхового стажу, що дає право на пенсію, будуть зараховуватися періоди ведення бізнесу, проходження військової служби, перебування в «декреті», навчання в вузах.

  Відповідні поправки в законопроект №6614 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», запропоновані народним депутатом Людмилою Денисовою, підтримали парламентарії.

  Так, до страхового стажу будуть зараховуватися періоди ведення підприємницької діяльності із застосуванням спрощеної системи оподаткування: з 1 січня 1998 року по 10 червня 2000-го включно - підтверджується довідкою про реєстрацію як суб'єкта підприємницької діяльності; з липня 2000 року по 31 грудня 2017 го - за умови сплати страхових внесків, незалежно від сплаченого розміру.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Названо розмір нової мінімальної пенсії

  Крім того, в стаж зарахують проходження військової служби до 31 грудня 2017 го включно, знаходження у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами в період з 1 січня 2004 року по 30 червня 2013 року включно.

  Передбачається до того ж зарахування в стаж відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку з 1 січня 2004 року до моменту введення сплати страхових внесків жінками, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

  За рішенням Ради, до страхового стажу також зарахується навчання в вузах на денній формі на держзамовленні, а також навчання в аспірантурі, докторантурі з 1 січня 2004 року по 31 грудня 2017 го включно.

  Верховна Рада 3 жовтня прийняла законопроект №6614 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» в цілому. Близько 10 млн пенсіонерів отримають підвищені пенсії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми