Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Держава оцінила 10 років пенсійного стажу у 200 000 гривень

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Купувати стаж вигідно до кінця 2017-го тим, кому не вистачає року і менше для оформлення пенсії.

  53_98798.jpg (69.04 Kb)


  Про це говорить економіст Олександр Охріменко.

  "Для 60-річного чоловіка з 14 роками стажу, який хоче вийти на пенсію в 2017 р., вигідно спла-тити 16 896 грн одноразово (704 грн х 2 х 12 міс.) за рік відсутнього стажу, - говорить Охріменко. - Оформити пенсію, яка не може бути новим законом менше 1452 грн, і по-вернути ці гроші за рік, отримавши 17 424 грн пенсії. А ось з 2018 р. докуповувати навіть рік стажу стає невигідно, так як мінімальний стаж для виходу на пенсію в 60 років зросте до 25 ро-ків".

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На українських АЗС закінчується пальне: ціни зростатимуть далі

  Експерт каже, що якщо докупити 10 років стажу за 196 560 тис. грн, то повернути таке вкладен-ня (за умови нульової інфляції) можна лише за 37 років. Немає сенсу докуповувати стаж і тому, хто відпрацював 34 роки, так як його пенсія буде трохи нижче мінімуму - 1410 грн.

  Як альтернативу купівлі стажу, експерти радять збирати на пенсію з допомогою депозитів у ба-нку.

  "Якщо людина працює без оформлення в Україні або за кордоном і не сплачує страхові внески в пенсійний фонд, йому є сенс частину заробленого регулярно розміщувати на депозит, — ра-дить Охріменко. — Навіть відкладаючи 1000 грн/міс. під 15% річних, можна за 10 років накопи-чити у вигляді відсотків майже 160 тис. грн. Сьогодні цих грошей вистачить на покупку 8 років стажу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми