Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Розенко звернувся до тих, кому пенсії не "осучаснили":

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: Розенко, пенсії

  Розенко також зазначив, що в процесі осучаснення не підвищувалися пенсії різним чиновникам.

  53_98798.jpg (69.04 Kb)

  Від багатьох вчених і державних службовців надійшли скарги на те, що їм не перерахували пенсії. Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко пояснив, куди звертатися громадянам з подібними питаннями, передає прес-служба віце-прем'єра.

  Розенко зазначив, що на даний момент часто вигідніше отримувати пенсію згідно із законом про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, ніж за спеціальними законами.

  "Таким людям слід звернутися до Пенсійного фонду України та прорахувати доцільність переходу зі спеціальною пенсії на звичайну пенсію. Звичайна пенсія зараз може бути значно вищою, ніж колишня наукова пенсія або пенсія державного службовця", – розповів віце-прем'єр.

  За словами Розенка, він направив до Пенсійного фонду відповідне доручення, і всі необхідні перерахунки "будуть здійснені в присутності людини і дуже швидко".

  "Ми оберемо і найкращий час для перерахунку пенсії, і кращий спосіб", – підкреслив віце-прем'єр.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З 2018 р. різко зростуть зарплати вчителів

  Нагадаємо, за словами заступника міністра соцполітики Миколая Шамбіра, з 11,7 млн пенсіонерів перераховані пенсії повинні отримати 10,2 млн осіб.

  Розенко також зазначив, що в процесі осучаснення не підвищувалися пенсії різним чиновникам.

  "Ми не підвищували пенсії ні колишнім прокурорам, ні суддям, ні народним депутатам або міністрам, ні чиновникам різних рівнів.

  Осучаснення пенсій стосується, перш за все, тих людей, які пропрацювали все життя дійсно на важких професіях. І найбільше підвищення відбулося у тих, кому з 2011 року не було зроблено ніяких перерахунків пенсій", – пояснив віце-прем'єр.

  Як роз'яснив раніше Розенко, скасовувати пільги уряд не збирається - вони, як і раніше, будуть покладені тільки малозабезпеченим.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple запатентувала новий вид гаджетів Apple запатентувала новий вид гаджетів
Це підтверджує чутки про те, що виробник працює над гаджетом, що складається.
Microsoft серйозно оновить Windows 10 Microsoft серйозно оновить Windows 10
Італійський ресурс surface-phone поінформував, що у планах корпорації Microsoft повністю переробити головний елемент операційної системи – Робочий сті...
Названо головну Названо головну "родзинку" нового Android 8.1
Аndroid 8.1 Oreo буде більш ефективно виявляти додатки, що негативно впливають на автономність пристрою. Згідно з інформацією, отриманою журналістами ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми