Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Розенко звернувся до тих, кому пенсії не "осучаснили":

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: Розенко, пенсії

  Розенко також зазначив, що в процесі осучаснення не підвищувалися пенсії різним чиновникам.

  53_98798.jpg (69.04 Kb)


  Від багатьох вчених і державних службовців надійшли скарги на те, що їм не перерахували пенсії. Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко пояснив, куди звертатися громадянам з подібними питаннями, передає прес-служба віце-прем'єра.

  Розенко зазначив, що на даний момент часто вигідніше отримувати пенсію згідно із законом про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, ніж за спеціальними законами.

  "Таким людям слід звернутися до Пенсійного фонду України та прорахувати доцільність переходу зі спеціальною пенсії на звичайну пенсію. Звичайна пенсія зараз може бути значно вищою, ніж колишня наукова пенсія або пенсія державного службовця", – розповів віце-прем'єр.

  За словами Розенка, він направив до Пенсійного фонду відповідне доручення, і всі необхідні перерахунки "будуть здійснені в присутності людини і дуже швидко".

  "Ми оберемо і найкращий час для перерахунку пенсії, і кращий спосіб", – підкреслив віце-прем'єр.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З 2018 р. різко зростуть зарплати вчителів

  Нагадаємо, за словами заступника міністра соцполітики Миколая Шамбіра, з 11,7 млн пенсіонерів перераховані пенсії повинні отримати 10,2 млн осіб.

  Розенко також зазначив, що в процесі осучаснення не підвищувалися пенсії різним чиновникам.

  "Ми не підвищували пенсії ні колишнім прокурорам, ні суддям, ні народним депутатам або міністрам, ні чиновникам різних рівнів.

  Осучаснення пенсій стосується, перш за все, тих людей, які пропрацювали все життя дійсно на важких професіях. І найбільше підвищення відбулося у тих, кому з 2011 року не було зроблено ніяких перерахунків пенсій", – пояснив віце-прем'єр.

  Як роз'яснив раніше Розенко, скасовувати пільги уряд не збирається - вони, як і раніше, будуть покладені тільки малозабезпеченим.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми