Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Українцям на замітку: стали відомі найбільш затребувані професії в найближчі 10 років

 • Джерело: sud.ua.  → Ключові теги: робота

  Серед найбільш затребуваних: професії в ресторанному бізнесі, а також дипломовані медсестри.

  5332_medicine_4_03.jpg (43.52 Kb)


  Оприлюднило моніторинг бюро трудової статистики США.

  Так, оприлюднені професії, які можуть стати самими затребуваними через дев'ять років, коли настане епоха тотальної роботизації.
  В топі знаходиться помічник по особистій гігієні, дипломовані медпрацівники, а також кухар та офіціант.

  Так, населення найрозвиненіших країн старіє, тому в перспективі - послуги персоналу по догляду за людьми похилого віку. До 2026 року кількість нових вакансій складе більше 700 тисяч. Також з'явиться більше 400 тисяч нових вакансій помічників по дому.

  Дві вищезгадані професії будуть затребувані в допомоги тим старим, які живуть в своїх квартирах і будинках.

  Одна від одної відрізняються тим, що в обов'язки помічника по особистій гігієні входитимуть навички надання першої допомоги, а також мати медичний сертифікат.

  За підрахунками, сьогодні вищевказані професії в Америці низькооплачувані, трохи більше 10,5 доларів за годину, в порівнянні з середньою зарплатою в 17,86 доларів за годину.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Офшорний скандал-2: олігархи сховати трильйони доларів

  Популярністю така професія користується у жінок, іммігрантів і людей зі шкільною освітою, а то і без нього. Відзначається, що якщо прогнози Бюро виправдаються, то число фахівців зросте до майже 3,5 мільйона до 2026 року.

  Другою професією, яка займе «вершину айсберга», буде кухар та офіціант. За прогнозами, з'явиться більше 550 тисяч нових робочих місць. Далі за ними йдуть медсестри - більше 430 тисяч нових місць.

  Четверту сходинку займу працівники по дому. А п'яту - розробники ПЗ, до 2026 року кількість нових вакансій підніметься на більш ніж 250 тисяч.

  Слідом, за розробниками ПЗ йдуть понад 230 тисячі вакансій двірників і прибиральників.

  До 2026 року з'явиться нових 206 тисяч вакансій операційних менеджерів, трохи більше 200 тисяч різноробочих і вантажників, низькокваліфікований медперсонал - більше 180 тисяч, а також додасться більше 180 тисяч вакансій обслуговуючого персоналу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми