Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

В Україні подорожчає купівля пенсійного стажу

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Докупити можна як один день, так і необмежену кількість стажу.

  6267_98798.jpg (69.04 Kb)


  У прем'єрному випуску проекту про найбільш суспільно резонансні проблеми українського сьогодення "Головна тема", яка виходить на каналі "Україна", міністр соціальної політики Андрій Рева пояснив нові зміни пенсійної реформи і уточнив, хто не зможе вийти на пенсію 2018 року.

  Так, вже наступного року в 60 років не зможуть піти на заслужений відпочинок ті, у кого немає 25-річного стажу, а 2028 року для виходу на пенсію в 60 років потрібно буде мати 35 років обов'язкового страхового стажу для чоловіків і 30 років для жінок.

  Українцям, яким не вистачає страхового стажу, можна буде його додатково придбати, уклавши договір з Пенсійним фондом. З 2018 року один додатковий рік коштуватиме близько 17 тисяч гривень. Тим, кому не вистачає, наприклад, тільки місяця, потрібно буде заплатити – 1408 гривень.

  Докупити можна як один день, так і необмежену кількість стажу, жодних лімітів немає. Міністр Андрій Рева зазначив, що купувати пенсійний стаж можна і зараз. Сьогодні вартість одного місяця становить 704 гривні, що вдвічі менше, ніж буде 2018 року.
  З 2018 року один додатковий рік коштуватиме близько 17 тисяч гривень

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВФ допоможе "полатати діри" у бюджеті України на 2018 рік

  Міністр соціальної політики запевнив, що наступне підвищення пенсій відбудеться 2019 року. Також він відповів на одне з найхвилюючіших запитань українців: чому оновлені пенсії отримали не всі: "Перерахунок пенсій вже завершився, але виплати проведені не всім. Тим пенсіонерам, збільшення пенсій яких становило менше 140 гривень, доплата буде здійснена не в жовтні, а в листопаді".

  Також міністр додав: "Підвищення пенсій при призначенні субсидій враховуватимуться тільки з 1 травня 2018 року. Збільшення пенсій з жовтня 2017 жодним чином не впливає на розмір призначеної субсидії. Ми прогнозуємо, що кількість субсидіантів з 2018 року знизиться незначно, але розмір субсидій може зменшитися".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми