Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Опитування: названо основні складнощі у пошуку роботи

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: робота

  Для 78% опитаних українців пошук роботи пов'язаний з проблемами і труднощами. Лише кожен п'ятий працевлаштувався без проблем.

  5918_narada.jpg (39.39 Kb)


  Часто роботодавці мало платять. Так, практично 60% учасників опитування не можуть знайти роботу через низьку зарплату. Оскільки більшість учасників знаходяться в статусі "працюю, але відкритий для нових пропозицій", питання заробітної плати не є для них другорядним.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціни на бензин досягли історичного максимуму

  Крім цього, роботодавці не хочуть брати на роботу фахівців без досвіду. 43,2% опитаних повідомили, що не отримали роботу через це.

  Кожен п'ятий респондент не міг знайти роботу через дискримінацію. При цьому більшість скаржаться саме на вікову дискримінацію.

  Втім, лише кожен десятий готовий звинувачувати у своїх проблемах роботодавців. Більше половини учасників опитування готові визнати, що труднощі з працевлаштуванням комплексні. Які мають багато складових і винуватців.

  Попри те, що кількість вакансій постійно зростає, кандидати теж скаржаться на проблеми з працевлаштуванням. Майже 60% учасників опитування згодні з твердженням, що знайти хорошу роботу зараз складніше.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми