Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Експерт назвала спосіб, як швидко знайти роботу

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: робота

  Попри те, що дискримінація заборонена на ринку праці. Деякі категорії кандидатів стикаються з відмовами роботодавців частіше за інших. Це, зазвичай, студенти і випускники, які шукають роботу вперше. Крім них, ті, хто вирішив кардинально змінити сферу діяльності чи фахівці у віці. Важко знайти роботу жінкам після декретної відпустки.

  4079_narada.jpg (39.39 Kb)


  "Роботодавці наймають кандидатів з досвідом, оскільки вони швидше вникають у роботу і починають приносити результат. Недосвідчених же фахівців компанія буде вчити і вкладати свої ресурси", - розповіла кар'єрний консультант Тетяна Волошина, пише The Point.

  За її словами, роботодавець, у першу чергу, звертає увагу на профільну освіту кандидата. Перевагами будуть додаткові курси, участь у студентських конференціях, відвідування профільних заходів, написання статей, ведення блогу або сторінки в Facebook на цікаву роботодавцю тему.

  "До резюме обов'язково додайте якісне фото - без інших людей, домашніх тварин, келихів чи пляжів. Напишіть мотиваційний лист. Це важливо не тільки для стартових, але і для топових позицій. У листі вкажіть інформацію про власні переваги чи поясніть якійсь деталі резюме. Наприклад, якщо володієте англійською на недостатньому рівні, можна згадати, що ви як раз проходите курси. Робіть акцент на своїй мотивації, бажанні приносити компанії користь. Відзначайте готовність вчитися додатково, поза роботою", - каже Тетяна Волошина.

  Вона радить заздалегідь продумати відповіді на питання про здобуту освіту, інтереси, плани на майбутнє, рівень зарплати на яку претендуєте.

  "Не слід вказувати занадто низькі або надто високі суми. Дискутувати з роботодавцем про рівень зарплати, якщо у претендента немає досвіду, виходить рідко. Але можна уточнити, чи реально підвищити зарплату після випробувального терміну", - наголосила експерт.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна може опинитися на грані дефолту

  Щоб працевлаштуватися, молодим мамам бажано не "випадати" з професії, навіть у декреті.

  "Слідкуйте за професійними трендами і вчіться хоча б на онлайн-курсах. Основна причина, по якій роботодавці відмовляють у працевлаштуванні жінкам після декрету - побоювання, що співробітниця буде часто відсутня на роботі з особистих причин. Тому потрібно подумати, хто допомагатиме з дитиною вдома і чи матимете можливість затриматися на роботі", - розповідає Тетяна Волошина.

  Підсумовуючи, експерт порадила кандидатам вікової категорії "40+" переконати роботодавця у своїй профпридатності.

  "Відобразіть у резюме навички роботи з комп'ютером, включіть у нього посилання на профіль в Facebook, додайте професійно зроблене ділове фото. Якщо ви займаєтеся спортом, відзначте і це", - резюмувала вона.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми