Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Гриневич: Українські вчителі отримують 6-8 тисяч гривень

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Гриневич, освіта, вчителі

  В Україні підвищили зарплату вчителям, і тепер вони отримують 6-8 тисяч гривень на місяць.

  8808_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)

  Про це розповіла Лілія Гриневич, міністр науки і освіти.

  «Вчителі в 2017 році надзвичайно вирвалися вперед. Саме вчителям з 1 січня 2017 го зарплата була підвищена на 50%. В єдиній тарифній сітці ми їх просунули на два тарифних розряду вгору. Зараз зарплата - від шести до восьми тисяч гривень. Якщо йдуть надбавки, як в Києві, ще для керівників, може бути і 10 тис. грн», - заявила Гриневич. Також міністр підкреслила, що в поточному році планується ще раз підняти зарплати не тільки вчителям, а й вихователям дитячих садків.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прогноз цін на м'ясо на 2018 рік

  «Вихователям підвищили з 1 вересня 2017 року. З 1 січня підвищуємо знову вчителям орієнтовно на 25%, всі бюджетники, в тому числі вихователі та інші, буде підвищення на 10%. А з 1 вересня 2018 го будемо пропонувати, щоб місцеві бюджети зробили підвищення, яке ми робимо за рахунок центральної державної субвенції для вчителів та інших категорій педагогічних працівників», - додала Гриневич. Раніше міністр заявляла, що розмір зарплати українських вчителів не може бути менше трьох мінімальних зарплат в країні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми