Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Накопичувальні пенсії: як це працюватиме

 • Джерело: unn.com.ua.  → Ключові теги: пенсія

  Під час проведення круглого столу директор департаменту інформаційних систем і електронних реєстрів Пенсійного фонду Олександр Малецький заявив, що Пенсійний фонд готовий стати адміністратором реєстру застрахованих осіб - учасників пенсійної системи другого рівня.

  2887_98798.jpg (69.04 Kb)

  Відзначимо, що система накопичувальної пенсії (система другого рівня) передбачає, що частина обов'язкових страхових внесків до пенсійної системи накопичуватиметься на індивідуальних пенсійних рахунках громадян, які (і на користь яких) сплачуватимуть такі внески. Ці кошти планують інвестувати в різні галузі економіки України для отримання доходу і захисту від інфляційних процесів в країні. Таким чином, розмір пенсії буде залежати від розміру страхових внесків та терміну, протягом якого ці внески накопичувалися і розміру, отриманого на них інвестиційного доходу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми