Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Накопичувальні пенсії: як це працюватиме

 • Джерело: unn.com.ua.  → Ключові теги: пенсія

  Під час проведення круглого столу директор департаменту інформаційних систем і електронних реєстрів Пенсійного фонду Олександр Малецький заявив, що Пенсійний фонд готовий стати адміністратором реєстру застрахованих осіб - учасників пенсійної системи другого рівня.

  2887_98798.jpg (69.04 Kb)


  Відзначимо, що система накопичувальної пенсії (система другого рівня) передбачає, що частина обов'язкових страхових внесків до пенсійної системи накопичуватиметься на індивідуальних пенсійних рахунках громадян, які (і на користь яких) сплачуватимуть такі внески. Ці кошти планують інвестувати в різні галузі економіки України для отримання доходу і захисту від інфляційних процесів в країні. Таким чином, розмір пенсії буде залежати від розміру страхових внесків та терміну, протягом якого ці внески накопичувалися і розміру, отриманого на них інвестиційного доходу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми