Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

В яких областях найбільше зростають зарплати

 • Джерело: nv.ua.  → Ключові теги: зарплата

  За підсумками четвертого кварталу 2017 року Львів піднявся на третю сходинку в рейтингу населених пунктів із найвищим рівнем середніх зарплат.

  5801_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)

  За даними Work.ua, станом на січень 2018 року зарплата, яку пропонують роботодавці в Києві, становила в середньому 10,3 тис. грн на місяць. В Одесі, яка традиційно відрізняється високим рівнем оплати праці, це значення дорівнює 9,6 тис. грн.

  Львівські компанії тепер обіцяють потенційним співробітникам щомісяця майже по 9 тис. грн.

  За середнім рівнем пропонованих у регіоні зарплат галицька столиця вже обігнала такі промислові центри, як Дніпро з його 8,2 тис грн на місяць, Харків (8,8 тис. грн) і Вінницю (8 тис. грн).

  Хоча за результатами 2015 року, 2016 року і трьох кварталів 2017 року, 700-тисячний Львів був лише п’ятим.

  За торішніми даними Work.ua можна зробити висновок, що у Львові роботодавці стали пропонувати кандидатам на третину більші зарплати, ніж у 2016 році.

  Це рекордний приріст порівняно з іншими великими містами країни. Так, у Дніпрі подібна “надбавка” становить 25% від рівня попереднього року, в Києві та Одесі — 22%, а в Харкові — 21%.

  “Польша не дрімає”, — так на питання про те, чому заробітки у Львові ростуть швидше, ніж у столиці і містах-мільйонниках, відповідає Тетяна Пашкіна, HR-експерт порталу Rabota.ua.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерт назвала вартість гектара землі після зняття мораторію

  Західна країна-сусідка дійсно посилено “підмітає” трудові ресурси сусідніх із нею регіонів України.

  Офіційна Варшава спростила процедуру працевлаштування для працівників зі сходу, а польські роботодавці проявляють до них зростаючий інтерес.

  У бік України як джерела трудових ресурсів звернули свій погляд і роботодавці зі Словаччини та Румунії, каже Роман Бондар, керуючий партнер компанії Odgers Berndtson Ukraine.

  Щоб якось протистояти цим зовнішнім конкурентам у боротьбі за працівників, компанії, що мають активи у Львові і області, стали динамічніше, ніж в інших регіонах України, збільшувати зарплати і бонуси власному персоналу.

  Останні кілька років у передмістях Львова з’явилося кілька великих підприємств з іноземними інвестиціями. Тільки на одному з них — Fujikura — близько 3 тис. робочих місць. А на розташованому неподалік від нього заводі Bader — 1,5 тис.

  Приходять великі роботодавці і безпосередньо до Львова. У грудні минулого року міжнародна група компаній VEON (до лютого 2017 року — VimpelCom Ltd), яка володіє українським мобільним оператором Kyivstar, відкрила тут глобальний сервісний центр.

  Представництво, розраховане майже на 1 тис. робочих місць, адмініструє персонал, фінанси і закупівлі для VimpelCom у семи країнах СНД.

  У місті відкрила сервісний центр, що обслуговує 20 країн, і компанія Nestle.

  Свій офіс запустив тут і аудиторський гігант PwC. А компанії Ericsson і Siemens презентували у Львові відділи розробок.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми