Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

В яких областях найбільше зростають зарплати

 • Джерело: nv.ua.  → Ключові теги: зарплата

  За підсумками четвертого кварталу 2017 року Львів піднявся на третю сходинку в рейтингу населених пунктів із найвищим рівнем середніх зарплат.

  5801_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  За даними Work.ua, станом на січень 2018 року зарплата, яку пропонують роботодавці в Києві, становила в середньому 10,3 тис. грн на місяць. В Одесі, яка традиційно відрізняється високим рівнем оплати праці, це значення дорівнює 9,6 тис. грн.

  Львівські компанії тепер обіцяють потенційним співробітникам щомісяця майже по 9 тис. грн.

  За середнім рівнем пропонованих у регіоні зарплат галицька столиця вже обігнала такі промислові центри, як Дніпро з його 8,2 тис грн на місяць, Харків (8,8 тис. грн) і Вінницю (8 тис. грн).

  Хоча за результатами 2015 року, 2016 року і трьох кварталів 2017 року, 700-тисячний Львів був лише п’ятим.

  За торішніми даними Work.ua можна зробити висновок, що у Львові роботодавці стали пропонувати кандидатам на третину більші зарплати, ніж у 2016 році.

  Це рекордний приріст порівняно з іншими великими містами країни. Так, у Дніпрі подібна “надбавка” становить 25% від рівня попереднього року, в Києві та Одесі — 22%, а в Харкові — 21%.

  “Польша не дрімає”, — так на питання про те, чому заробітки у Львові ростуть швидше, ніж у столиці і містах-мільйонниках, відповідає Тетяна Пашкіна, HR-експерт порталу Rabota.ua.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерт назвала вартість гектара землі після зняття мораторію

  Західна країна-сусідка дійсно посилено “підмітає” трудові ресурси сусідніх із нею регіонів України.

  Офіційна Варшава спростила процедуру працевлаштування для працівників зі сходу, а польські роботодавці проявляють до них зростаючий інтерес.

  У бік України як джерела трудових ресурсів звернули свій погляд і роботодавці зі Словаччини та Румунії, каже Роман Бондар, керуючий партнер компанії Odgers Berndtson Ukraine.

  Щоб якось протистояти цим зовнішнім конкурентам у боротьбі за працівників, компанії, що мають активи у Львові і області, стали динамічніше, ніж в інших регіонах України, збільшувати зарплати і бонуси власному персоналу.

  Останні кілька років у передмістях Львова з’явилося кілька великих підприємств з іноземними інвестиціями. Тільки на одному з них — Fujikura — близько 3 тис. робочих місць. А на розташованому неподалік від нього заводі Bader — 1,5 тис.

  Приходять великі роботодавці і безпосередньо до Львова. У грудні минулого року міжнародна група компаній VEON (до лютого 2017 року — VimpelCom Ltd), яка володіє українським мобільним оператором Kyivstar, відкрила тут глобальний сервісний центр.

  Представництво, розраховане майже на 1 тис. робочих місць, адмініструє персонал, фінанси і закупівлі для VimpelCom у семи країнах СНД.

  У місті відкрила сервісний центр, що обслуговує 20 країн, і компанія Nestle.

  Свій офіс запустив тут і аудиторський гігант PwC. А компанії Ericsson і Siemens презентували у Львові відділи розробок.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми