Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Українці обирають "зарплати в конвертах" - знайдено пояснення

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зарплата

  В Україні центри зайнятості не можуть закрити вакансії великих виробництв. Водночас фіксують постійний потік кадрів.

  0444_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  Центри зайнятості у Львівській області не здатні задовольнити потреби іноземних інвесторів у кадрах. Попри це у Львівській області зареєстровано понад 13,8 тис. безробітних.

  Державна служба зайнятості прогнозує у 2018 році погіршення ситуації з робочими кадрами у Дніпропетровській і Харківській областях.

  "Люди влаштовуються на роботу і через деякий час звільняються. На їхнє місце приходять інші і все повторюється знову. В Україні не бракує робочих рук, проблема у постійному потоці кадрів", - каже Олег Рісний, керівник Львівського центру зайнятості.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Названо продукти, які найбільше подорожчали у 2018

  Низька оплата праці і монотонна робота - головні причини звільнень українців. Крім цього, колишні співробітники іноземних підприємств говорять про суворі умови праці без можливості відпочинку. Так, щомісяця вони отримували 5-6 тис. грн, які можна заробити у невеликих компаніях з демократичнішими умовами праці.

  "Неабияке значення має бажання українців отримувати соціальну допомогу і нелегальний заробіток. Виявити нелегальних працівників чи нелегальний бізнес дуже складно. Вихід із ситуації один – підвищення заробітних плат до рівня 12-14 тисяч гривень, які пропонують нелегальні виробництва", - підсумував Олег Рісний.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми