Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Названо спосіб отримання гідної пенсії

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пенсії

  Якщо вирощувати горіховий сад і терпляче доглядати за ним, це дозволить заробити гідну пенсію.

  3906_98798.jpg (69.04 Kb)


  Про це написала журналістка Ярослава Тимощук.

  "Середня пенсія в Україні складає приблизно 80 доларів. Без радикального росту економіки та населення набагато більшою вона не стане. Тож українці передпенсійного віку думають, як забезпечити дохідний і малотрудоємний бізнес на старість. І рішення приходить саме собою: горіхи", - розповіла вона.

  Автор зазначила, щоб організувати середній бізнес з продажу горіхів, потрібно засадити ними мінімум гектар землі.

  "Від продажу "метеликів", тобто акуратно розлущених горіхів, з такої ділянки можна вторгувати від 15 до 20 тисяч гривень. Заробленого вистачає на так звану "горіхову субсидію", тобто, сплату комунальних послуг, і навіть на не велику сільськогосподарську техніку", - підкреслила Тимощук.

  Вона також розповіла історію Сергія Ткаченка з Черкаської області, яка сталася 20 років тому. Чоловік замість породистої кози купив 2 десятка горіхів сорту "Іван Багряний" - низькорослі і скороплідні. По висоті досягають 5 метрів, а перші плоди дають на третій рік. Ткаченко поділився половиною з кумом, а свою частку висадив на батьківській ділянці. Навесні зазеленіло три дерева, а перші плоди з'явилися на третю осінь.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Курс долара у світі обвалився нижче "психологічної відмітки"

  "Із зібраного врожаю людина заклала ще один сад низькорослих горіхів на 10 сотках на ділянці під Корсунем. Потрудитися треба було в перші три роки: малим горіхам слід сформувати крони, регулярно поливати, прополювати. Коли ж коріння розростеться, дерево діставати вологу з глибин - тоді можна обійтися без поливання. Далі український чорнозем зробить своє", - йдеться в матеріалі.

  Він розповів, що потрібно висівати сто горіхів за 10-20 сантиметрів один від одного. У перший рік пагони піднімаються, на другий вже є кілька майбутніх горіхів, а на третій - їх пора пересаджувати на велику площу, тому потрібно засаджувати гектар - 400-500 дерев. На сьомий-восьмий рік можна отримати один кг з дерева - з гектару близько 500 кг.

  Дерево буде давати плодів більше з віком. З 12-річних - можна розраховувати на 2 тонни врожаю, з 20-річних - 15 тонн.

  Прибуток становитиме 12-15 тисяч гривень. Чоловік продає горіхи по 150 гривень за кілограм лущених.

  "На битих горіхах народ трохи рятується. На продукти, ліки і комуналку вистачить. За день можна 8 кілограмів набити. Дивишся телевізор і клацаєш. Є підприємливі, які наймають людей, щоб ті побили їм горіхи. Вистачає і за роботу заплатити, і собі прибуток зі зданого отримати. Але тоді вже не скупникам треба здавати, а самим на оптові точки відвозити", - розповів Ткаченко.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми