Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Порівняно зарплати суддів України та Європи

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: зарплата, судді

  Сьогодні головне питання про суддівську реформу, скільки грошей повинен отримувати суддя? Ось він вирішує питання життя і смерті: ДТП, де кожен готовий відкупитися, рейдерство, де готові занести обидві сторони, мільярдні економічні позови.

  8979_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це у своєму блозі пише військовий волонтер і блогер Мирослав Гай. «Скільки отримує пристойний адвокат? Я скажу, нормальний - від 500 доларів за один суд. А так, якщо на постійній основі у фірми, якщо це крутий адвокат, то і 5000 доларів за місяць», - написав блогер.

  За його словами, зовсім інакше виглядає ситуація з суддями обласного суду. Як не дивно, але в країні є брак суддів, є суди тільки на папері і з приміщенням, але без суддів. Ніхто, крім учасників корупційних схем не бачить тут сенсу працювати. За рідкісним виключенням. Є й чесні судді, але це одиниці. Судді в розвинених країнах, а це при їх соціальні стандарти, заробляють в 2,3 рази більше, ніж середня зарплата по країні. У деяких випадках це понад 150 тисяч доларів на рік. Це з вирахуванням всіх податків. У нас суддя КСУ заробляє від 120 тисяч з 2017 року. А в маленьких судах від 24 тисяч. Це тільки взяли в 2017 році.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Курс долара у світі обвалився нижче "психологічної відмітки"

  Мирослав Гай пише, що у судді сотні тисяч справ, купа паперу і кримінальної відповідальності. Суддя повинен бути елітою юриспруденції, і замість казок своїм дітям, читати томи, томи справ. На тлі суддівської реформи, як і на всіх інших, буде багато спекуляцій, зловживань, махінацій, але не потрібно вимагати її за день або два. Судді не мають в такій кількості, система пручається, люди не йдуть масово. «Хочете змін? Ідіть і контролюйте. Виходьте під не справедливі суди, агітуйте йти в судову систему адвокатів з 5 тисяч доларів на 28 тисяч гривень», - резюмував волонтер.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми