Робота. Зарплата. Пенсії, Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українські трудові мігранти заробляють за кордоном половину бюджету України

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: заробітчани

  За даними Нацбанку в 2017 році українські трудові мігранти перевели в Україну близько 6 млрд. доларів. Держстат каже, що 70% працюючих за кордоном українців везли сюди гроші готівкою. Тому ця сума може досягати 15 і більше млрд. Доларів. Як зазначив в ефірі одного з телеканалів український політолог Михайло Бесараб, потрібно ще раз звернути увагу на запаморочливу цифру - п'ятнадцять мільярдів доларів і згадати, скільки ми там в МВФ і ЄС клянчимо. Якщо так, то наші трудівники привозять з-за кордону половину бюджету України. Доларами і євро, важливо відзначити.

  7754_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Політолог зазначив, що у нього з цього приводу виникло кілька запитань: як багато часу приділяють наші політики і чиновники трудовим мігрантам? Трудові мігранти - це не тільки найбільші інвестиції в Україну з-за кордону. Трудова міграція - це величезний політичний капітал і присутність України в інших державах. Якщо цим, звичайно, займатися. У деяких державах є навіть окремі міністерства для працюючих за кордоном громадян.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Журнал Forbes оновив рейтинг "товстосумів": фігурує 7 українців

  Михайло Бесараб зазначив, що українці за кордоном мають чисто формальну можливість брати участь в українських виборах. Тому своїм правом користується дуже незначна кількість людей. Йдеться про мільйони наших громадян, які інвестують в Україну понад 15 млрд. Доларів щорічно. Реалізувати їх право на участь у виборах не так складно. Потрібно тільки цього захотіти.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми