Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Кожен другий 60-річний українець може залишитися без пенсії, - ЗМІ

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: пенсії

  Цього року практично кожен двадцятий українець пенсійного віку не зможе отримати пенсію. Причиною тому буде недолік трудового стажу. Але ще гірше те, що з кожним роком число таких українців буде зростати.

  5916_98798.jpg (69.04 Kb)


  У прогнозі Пенсійного фонду йдеться, що вже через десять років 45 відсотків 60-річних не зможуть виконати нові правила. Іншими словами вони матимуть менше 35 років стажу і вийдуть на пенсію в 63 або 65 років. В цьому ж році на пенсію не зможуть вийти 60-річні українці, у яких стажу виявиться менше 25 років. У свою чергу старший науковий співробітник Інституту демографії Лідія Ткаченко пояснила, що фактично в Україні ввели «гнучкий коридор пенсійного віку».

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВР нарешті звільнила Валерію Гонтарєву

  Мінімальна вимога для отримання пенсії залишиться на рівні 15 років, проте поступово буде рости умови для того, щоб «вчасно» вийти на заслужений відпочинок. Наприклад, в наступному році знадобиться 26 років стажу, щоб вийти на пенсію в 60 років, від 16 до 25 років, щоб отримати пенсію в 63 роки і 15 років - щоб вийти на пенсію в 65 років.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми