Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

В яких областях України найнищі зарплати

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: зарплата

  У першій десятці областей, які відзначилися найбільшим приростом зарплати, шість областей — західні. Так, у четвертому кварталі 2017 року середня зарплата в Чернівецькій області зросла на 26%. У Закарпатській — на 19%, у Волинській — на 23%.

  3689_783.jpg (35.2 Kb)

  У Чернігівській області середня зарплата зросла всього на 12%, у Миколаївській — 11%, Херсонській — 8%. Така різниця у зарплатах пов'язано з тим, що серед жителів західних областей більше заробітчан. Тому роботодавці стримуючи трудову міграцію за кордон, підвищують виплати.

  9738_826333_1_w_590_lq.jpg (36.5 Kb)

  Експерти стверджують, що 2018 року середня зарплата українців зросте ще на 13%. Однак, якщо подорожчають товари першої необхідності, цього буде недостатньо.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін анонсував розрив економічних відносин з Росією

  Поки українські роботодавці не зможуть гарантувати привабливу зарплату і комфортне життя, співробітники обиратимуть альтернативні варіанти роботи за кордоном. Так, соцпакети після кризи не стали такими, як були раніше.

  За результатами опитуваннями, медична страховка - один з найбільш актуальних питань для співробітників - доступний всього 18% респондентів. Корпоративний мобільний телефон мають лише 17% опитаних. Курси англійської є у 16%, а оплачувані обіди - у 12% респондентів. Водночас більше 51% наголосили, що роботодавці пропонують безкоштовний чай чи каву. Навіть влаштовують корпоративні вечірки.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми