Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Українцям з великим стажем збільшать пенсії

 • Джерело: dialog.ua.  → Ключові теги: пенсії

  За словами міністра соціальної політики, йде робота по визначенню механізмів вирішення "пенсійного питання", коли у людини стаж значний, а ось зарплата була мінімальною.

  8220_98798.jpg (69.04 Kb)


  Пенсії для людей зі значним стажем і низькими зарплатами будуть збільшені без зміни формули для розрахунку пенсій. Коментар журналістам дав Міністр соціальної політики України Андрій Рева. "Проблема полягає в тому, що суми внесків до пенсійної системи різні. З 2000 року все прозоро і зрозуміло - державного регулювання практично не було. А ось трудовий стаж людей, які вийшли на пенсію до 2000 року, припав переважно на радянські часи. І тут виникають питання, тому що тоді держава регулювала зарплати - фактично встановлювала їх", - пояснює Рева.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні з квітня запрацює 4G

  Він звернув увагу на ті сфери діяльності, які в ті часи хронічно недофінансовувалися: працівники сільського господарства (в колгоспах), молодший медичний персонал, і інші. Багато з цих людей відпрацювали по 40 років і сьогодні ледве зводять кінці з кінцями. За словами міністра, сьогодні йде робота по визначенню механізмів вирішення питання, обговорюються різні варіанти, але, при будь-яких умовах, єдина формула пенсійного забезпечення залишиться незмінною. "Перший варіант, який розглядається, це збільшення мінімальної зарплати. Підвищуємо мінімальну зарплату - збільшується мінімальна пенсія і надходження до Пенсійного фонду ... На людей з маленькою пенсією і великим стажем це вплине позитивно", - зазначив Рева.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми