Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Українцям з великим стажем збільшать пенсії

 • Джерело: dialog.ua.  → Ключові теги: пенсії

  За словами міністра соціальної політики, йде робота по визначенню механізмів вирішення "пенсійного питання", коли у людини стаж значний, а ось зарплата була мінімальною.

  8220_98798.jpg (69.04 Kb)


  Пенсії для людей зі значним стажем і низькими зарплатами будуть збільшені без зміни формули для розрахунку пенсій. Коментар журналістам дав Міністр соціальної політики України Андрій Рева. "Проблема полягає в тому, що суми внесків до пенсійної системи різні. З 2000 року все прозоро і зрозуміло - державного регулювання практично не було. А ось трудовий стаж людей, які вийшли на пенсію до 2000 року, припав переважно на радянські часи. І тут виникають питання, тому що тоді держава регулювала зарплати - фактично встановлювала їх", - пояснює Рева.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні з квітня запрацює 4G

  Він звернув увагу на ті сфери діяльності, які в ті часи хронічно недофінансовувалися: працівники сільського господарства (в колгоспах), молодший медичний персонал, і інші. Багато з цих людей відпрацювали по 40 років і сьогодні ледве зводять кінці з кінцями. За словами міністра, сьогодні йде робота по визначенню механізмів вирішення питання, обговорюються різні варіанти, але, при будь-яких умовах, єдина формула пенсійного забезпечення залишиться незмінною. "Перший варіант, який розглядається, це збільшення мінімальної зарплати. Підвищуємо мінімальну зарплату - збільшується мінімальна пенсія і надходження до Пенсійного фонду ... На людей з маленькою пенсією і великим стажем це вплине позитивно", - зазначив Рева.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми