Робота. Зарплата. Пенсії, Медицина Автор: RomanK Друкувати

Українські лікарі будуть заробляти до 100 тисяч гривень

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: медицина, зарплата

  Уляна Супрун, виконуюча обов'язки голови МОЗ, заявила про те, що після впровадження медичної реформи педіатри, сімейні лікарі та терапевти будуть заробляти від 10 до 100 тисяч гривень.

  0168_medicine_4_03.jpg (43.52 Kb)

  Супрун наголосила, що чим більше декларацій з пацієнтами зможе укласти доктор, тим більш високу зарплату він буде отримувати. «В середньому по Україні терапевт отримує 7000 гривень. Це непомірно мала сума, оскільки найбільше навантаження припадає саме на терапевтів, сімейних лікарів та педіатрів», - розповів голова правління «Платформа здоров'я» Тимофій Бадіка. Нагадаємо, що за одного пацієнта сімейний лікар буде отримувати 370 гривень щорічно.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українська гривня стала найміцнішою валютою СНД

  Терапевта потрібно підписати декларації максимум з 2 тисячами пацієнтів, педіатра - максимум 900 декларацій, сімейного лікаря - більш 1800 декларацій. Більш того, МОЗ дозволив лікарям, які працюють в сільській місцевості, брати ще більше пацієнтів. Базовий тариф - 370 гривень. Таку суму будуть платити за звичайних пацієнтів, які, як правило, в лікарнях з'являються рідко, - у віці від 18 до 39 років.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми