Робота. Зарплата. Пенсії, Медицина Автор: RomanK Друкувати

Українські лікарі будуть заробляти до 100 тисяч гривень

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: медицина, зарплата

  Уляна Супрун, виконуюча обов'язки голови МОЗ, заявила про те, що після впровадження медичної реформи педіатри, сімейні лікарі та терапевти будуть заробляти від 10 до 100 тисяч гривень.

  0168_medicine_4_03.jpg (43.52 Kb)


  Супрун наголосила, що чим більше декларацій з пацієнтами зможе укласти доктор, тим більш високу зарплату він буде отримувати. «В середньому по Україні терапевт отримує 7000 гривень. Це непомірно мала сума, оскільки найбільше навантаження припадає саме на терапевтів, сімейних лікарів та педіатрів», - розповів голова правління «Платформа здоров'я» Тимофій Бадіка. Нагадаємо, що за одного пацієнта сімейний лікар буде отримувати 370 гривень щорічно.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українська гривня стала найміцнішою валютою СНД

  Терапевта потрібно підписати декларації максимум з 2 тисячами пацієнтів, педіатра - максимум 900 декларацій, сімейного лікаря - більш 1800 декларацій. Більш того, МОЗ дозволив лікарям, які працюють в сільській місцевості, брати ще більше пацієнтів. Базовий тариф - 370 гривень. Таку суму будуть платити за звичайних пацієнтів, які, як правило, в лікарнях з'являються рідко, - у віці від 18 до 39 років.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми