Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

У Кабміні не знають, чи підвищувати "мінімалку"

 • Джерело: lb.ua.  → Ключові теги: Кабмін, зарплата, мінімалка

  Кабінет міністрів поки що не відкинув ідею підвищення мінімальної заробітної плати до 4200 грн.

  2943_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Про це в сказав віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

  "Збираємо всю необхідну статистичну інформацію. Реальна інформація про стан виконання державного бюджету за всіма надходженнями й узагалі економічної ситуації в країні за підсумками першого кварталу буде в середині травня.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін домовляється з МВФ про нові тарифи на газ

  Це якраз той термін, коли будемо визначатися і, безумовно, зобов'язані чітко сказати свою позицію про підвищення або непідвищення мінімальної зарплати до 4 200 гривень", - сказав він.

  Розенко заявив, що вважає підвищення необхідним.

  Позиція віце-прем'єра не збігається з думкою міністерства фінансів. Там заявляють: оперативні дані Держказначейства за підсумками першого кварталу свідчать про відсутність можливості підвищити "мінімалку".

  За підсумками трьох місяців до держбюджету надійшло 193,6 млрд грн. Це 96,9% від затвердженого показника на перший квартал (розпис 199,7 млрд грн), тобто держбюджет недоотримав 6,1 млрд грн.

  За умови підвищення "мінімалки" до 4200 грн треба було б розширити видаткову частину бюджету на рік як мінімум на 13 млрд грн. А з огляду на витрати на підвищення посадового окладу працівника, тарифного розряду, єдиної тарифної системи, Мінфін оцінює додаткову потребу у видатках на поточний рік у 30 млрд грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми