Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

У Києві можна знайти роботу тільки людям без освіти

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: робота

  На ринку праці Києва складається дуже непроста ситуація: вільні вакансії пропонують тільки робочим, а люди з вищою освітою не можуть працевлаштуватися.

  5847_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це інформує Київський центр зайнятості. Кількість безробітних в столиці знизилася на 15 відсотків у порівнянні з минулим роком, проте в той же час, число безробітних, які отримують допомогу, зменшилася на 14 відсотків, і зараз воно досягає 8,1 тисячі осіб. Значна частина осіб, що звертаються за пошуком роботи до служби зайнятості, - це громадяни з вищою освітою. Зокрема, станом на 1 квітня 87 відсотків зареєстрованих безробітних мали вищу освіту, 6 відсотків - професійно-технічне, 7 відсотків - середню освіту.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На АЗС різко почав дешевшати бензин

  1 квітня в центрі зайнятості було 9,7 тисяч вільних вакансій, значна частина (14 відсотків) - в будівельній галузі та в сфері торгівлі, 16 відсотків - у сфері транспорту. Найбільш запитувані професії (19 відсотків) - робочі спеціальності з досвідом роботи. Крім того, 13.5 відсотків роботодавців шукають фахівців з експлуатації, обслуговування та складання машин і устаткування.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми