Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

У Києві можна знайти роботу тільки людям без освіти

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: робота

  На ринку праці Києва складається дуже непроста ситуація: вільні вакансії пропонують тільки робочим, а люди з вищою освітою не можуть працевлаштуватися.

  5847_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це інформує Київський центр зайнятості. Кількість безробітних в столиці знизилася на 15 відсотків у порівнянні з минулим роком, проте в той же час, число безробітних, які отримують допомогу, зменшилася на 14 відсотків, і зараз воно досягає 8,1 тисячі осіб. Значна частина осіб, що звертаються за пошуком роботи до служби зайнятості, - це громадяни з вищою освітою. Зокрема, станом на 1 квітня 87 відсотків зареєстрованих безробітних мали вищу освіту, 6 відсотків - професійно-технічне, 7 відсотків - середню освіту.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На АЗС різко почав дешевшати бензин

  1 квітня в центрі зайнятості було 9,7 тисяч вільних вакансій, значна частина (14 відсотків) - в будівельній галузі та в сфері торгівлі, 16 відсотків - у сфері транспорту. Найбільш запитувані професії (19 відсотків) - робочі спеціальності з досвідом роботи. Крім того, 13.5 відсотків роботодавців шукають фахівців з експлуатації, обслуговування та складання машин і устаткування.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми