Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

У Києві можна знайти роботу тільки людям без освіти

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: робота

  На ринку праці Києва складається дуже непроста ситуація: вільні вакансії пропонують тільки робочим, а люди з вищою освітою не можуть працевлаштуватися.

  5847_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Про це інформує Київський центр зайнятості. Кількість безробітних в столиці знизилася на 15 відсотків у порівнянні з минулим роком, проте в той же час, число безробітних, які отримують допомогу, зменшилася на 14 відсотків, і зараз воно досягає 8,1 тисячі осіб. Значна частина осіб, що звертаються за пошуком роботи до служби зайнятості, - це громадяни з вищою освітою. Зокрема, станом на 1 квітня 87 відсотків зареєстрованих безробітних мали вищу освіту, 6 відсотків - професійно-технічне, 7 відсотків - середню освіту.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На АЗС різко почав дешевшати бензин

  1 квітня в центрі зайнятості було 9,7 тисяч вільних вакансій, значна частина (14 відсотків) - в будівельній галузі та в сфері торгівлі, 16 відсотків - у сфері транспорту. Найбільш запитувані професії (19 відсотків) - робочі спеціальності з досвідом роботи. Крім того, 13.5 відсотків роботодавців шукають фахівців з експлуатації, обслуговування та складання машин і устаткування.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми