Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

У Києві можна знайти роботу тільки людям без освіти

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: робота

  На ринку праці Києва складається дуже непроста ситуація: вільні вакансії пропонують тільки робочим, а люди з вищою освітою не можуть працевлаштуватися.

  5847_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Про це інформує Київський центр зайнятості. Кількість безробітних в столиці знизилася на 15 відсотків у порівнянні з минулим роком, проте в той же час, число безробітних, які отримують допомогу, зменшилася на 14 відсотків, і зараз воно досягає 8,1 тисячі осіб. Значна частина осіб, що звертаються за пошуком роботи до служби зайнятості, - це громадяни з вищою освітою. Зокрема, станом на 1 квітня 87 відсотків зареєстрованих безробітних мали вищу освіту, 6 відсотків - професійно-технічне, 7 відсотків - середню освіту.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На АЗС різко почав дешевшати бензин

  1 квітня в центрі зайнятості було 9,7 тисяч вільних вакансій, значна частина (14 відсотків) - в будівельній галузі та в сфері торгівлі, 16 відсотків - у сфері транспорту. Найбільш запитувані професії (19 відсотків) - робочі спеціальності з досвідом роботи. Крім того, 13.5 відсотків роботодавців шукають фахівців з експлуатації, обслуговування та складання машин і устаткування.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми