Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

90% українців проти нового пенсійного віку

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Підвищення пенсійного віку підтримують 11,3% українців.

  68_98798.jpg (69.04 Kb)

  Про це свідчать результати соціологічного опитування серед українців, який провів проект USAID “Трансформація фінансового сектора”.

  При цьому 7,5% опитаних підтримують поступове підвищення пенсійного віку і для чоловіків, і для жінок протягом трьох-п’яти років до 63-65 років. Ще 2,8% відзначили, що підтримують поступове підвищення пенсійного віку тільки для чоловіків, а 1% – тільки для жінок.

  Більшість українців – 82,4% – зазначили, що не підтримують підвищення пенсійного віку.

  Респондентів, які виступають проти підвищення пенсійного віку, також запитували, чи готові вони підтримати його за умови зростання розміру пенсії або при встановленні пенсійного віку в залежності від трудового стажу.

  Більшість українців зазначили, що виступають проти підвищення за будь-яких умов. Проте кількість противників різниться в залежності від регіону.

  Найменша кількість громадян, які виступають категорично проти підвищення пенсійного віку, в Києві, на сході України і на заході України – 52%, 66% і 68% відповідно. Найбільша кількість категоричних противників – на півночі і на півдні країни (81% і 80%).

  Від 7% до 14% українців в залежності від регіону зазначили, що готові підтримати підвищення пенсійного віку тільки за умови підвищення розміру пенсії. Найбільша кількість таких громадян в Києві і на сході України (по 14%), а найменша – на Півдні (7%).

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПФ перерахував пенсії військовим

  Від 3% до 10% українців в залежності від регіону зазначили, що готові підтримати підвищення пенсійного віку тільки за умови, що він буде встановлюватися в залежності від трудового стажу. Найбільша кількість таких громадян на сході країни, на заході і в центрі (10%, 10% і 9% відповідно). Найменша – на півдні (3%).

  Раніше повідомлялося, що майже половина українців вважає достатньою пенсію в розмірі до 5 тис. грн на місяць. Третина – 36,5% – вважає пенсію достатньою, якщо її розмір становить 5-10 тис. грн. Трохи більше 16% українців відзначають, що достатня пенсія маю бути більше 10 тис. грн на місяць.

  Зараз середня пенсія в Україні становить близько 2,5 тис. грн. До підвищення в рамках пенсійної реформи Кабміну Гройсмана вона була на 600 грн меншою. При цьому 56% всіх пенсіонерів (або 6,5 млн ос.), згідно з даними Пенсійного фонду, отримують пенсії в ще меншому розмірі – до 2 тис. грн на місяць.

  Найвищий середній розмір пенсій в Україні – у суддів, народних депутатів і співробітників прокуратури.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми