Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

У Гройсмана пообіцяли нові зарплати для українців

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: зарплата

  Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко заявив, що в Україні середня зарплата може досягти 10 тисяч гривень до кінця цього року.

  0680_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  Ми досягли зростання на 2,5% ВВП в минулому році, і пріоритетом номер один в цьому році залишається зростання економіки. Прем’єр-міністром поставлена мета 5-7% зростання ВВП і запропоновано низку конкретних ініціатив щодо її досягнення. Над їх втіленням ми якраз працюємо. Підвищення реальних доходів населення є одним з головних пріоритетів нашого уряду. Ми розраховуємо, що середня заробітна плата до кінця року може досягти 10 тисяч грн”, – сказав Саєнко.

  Він також додав, що підвищення мінімальної заробітної плати в два рази – важливий крок для детінізації економіки.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міністр анонсував підвищення "мінімалки" до 5000 тисяч гривень

  “З іншого боку, підвищення мінімальної зарплати має бути сумірним із зростанням економіки. Щоб це не було навантаженням для бізнесу, особливо малого бізнесу”, – заявив міністр.

  За словами Саєнка, уряд є партнером легального бізнесу і важливо зіставляти розмір мінімальної зарплати з можливістю бізнесу її платити.

  “Зростання мінімальної заробітної плати має корелюватись із зростанням економіки і продуктивності праці. Тут важливим фактором є, зокрема, впровадження нових технологій та інновацій. Таке завдання поставлено перед нещодавно створеною Радою інновацій”, – додав Саєнко.

  “Ми в першу чергу зацікавлені у збільшенні зарплат, але повинні розуміти, як це вплине на макроекономічну ситуацію. Якщо буде мінімальна можливість рухатися далі, ми нею скористаємося”, – сказав міністр.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми