Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

У Гройсмана пообіцяли нові зарплати для українців

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: зарплата

  Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко заявив, що в Україні середня зарплата може досягти 10 тисяч гривень до кінця цього року.

  0680_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  Ми досягли зростання на 2,5% ВВП в минулому році, і пріоритетом номер один в цьому році залишається зростання економіки. Прем’єр-міністром поставлена мета 5-7% зростання ВВП і запропоновано низку конкретних ініціатив щодо її досягнення. Над їх втіленням ми якраз працюємо. Підвищення реальних доходів населення є одним з головних пріоритетів нашого уряду. Ми розраховуємо, що середня заробітна плата до кінця року може досягти 10 тисяч грн”, – сказав Саєнко.

  Він також додав, що підвищення мінімальної заробітної плати в два рази – важливий крок для детінізації економіки.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міністр анонсував підвищення "мінімалки" до 5000 тисяч гривень

  “З іншого боку, підвищення мінімальної зарплати має бути сумірним із зростанням економіки. Щоб це не було навантаженням для бізнесу, особливо малого бізнесу”, – заявив міністр.

  За словами Саєнка, уряд є партнером легального бізнесу і важливо зіставляти розмір мінімальної зарплати з можливістю бізнесу її платити.

  “Зростання мінімальної заробітної плати має корелюватись із зростанням економіки і продуктивності праці. Тут важливим фактором є, зокрема, впровадження нових технологій та інновацій. Таке завдання поставлено перед нещодавно створеною Радою інновацій”, – додав Саєнко.

  “Ми в першу чергу зацікавлені у збільшенні зарплат, але повинні розуміти, як це вплине на макроекономічну ситуацію. Якщо буде мінімальна можливість рухатися далі, ми нею скористаємося”, – сказав міністр.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми