Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Ветерани праці почали втрачати свої пільги

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: пільги

  В Україні ветеранів праці позбавили ряду пільг. Конституційний суд визнав рішення законним.

  4061_2a41c2ef467965cf0171b3f9aad1d6b140a0ce.jpg (.31 Kb)

  Істотно обмежили пільги ветеранам праці та особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною. Їх позбавили права безкоштовного проїзду в комунальному пасажирському транспорті. Також права безкоштовного санаторно-курортного лікування з компенсацією вартості проїзду, повідомили у прес-службі КСУ.

  Крім того, скасували ряд медичних, житлово-комунальних і телекомунікаційних пільг. Щоб отримати інші пільги, розмір середньомісячного доходу сімей ветеранів з розрахунку на одну особу за останні 6 місяців не має перевищувати норму, встановлену Кабміном.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мінфін анонсував приватизацію Приватбанку

  За рішенням суду, пільги ветеранам праці не пов'язані з соціальними ризиками. Це форма винагороди громадян за їхні трудові заслуги.

  Щоправда неконституційним було визнано положення закону, яким скасовується право громадян достроково за 1,5 року вийти на пенсію у разі розірвання трудового договору не з вини працівника.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми