Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Ветерани праці почали втрачати свої пільги

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: пільги

  В Україні ветеранів праці позбавили ряду пільг. Конституційний суд визнав рішення законним.

  4061_2a41c2ef467965cf0171b3f9aad1d6b140a0ce.jpg (.31 Kb)

  Істотно обмежили пільги ветеранам праці та особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною. Їх позбавили права безкоштовного проїзду в комунальному пасажирському транспорті. Також права безкоштовного санаторно-курортного лікування з компенсацією вартості проїзду, повідомили у прес-службі КСУ.

  Крім того, скасували ряд медичних, житлово-комунальних і телекомунікаційних пільг. Щоб отримати інші пільги, розмір середньомісячного доходу сімей ветеранів з розрахунку на одну особу за останні 6 місяців не має перевищувати норму, встановлену Кабміном.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мінфін анонсував приватизацію Приватбанку

  За рішенням суду, пільги ветеранам праці не пов'язані з соціальними ризиками. Це форма винагороди громадян за їхні трудові заслуги.

  Щоправда неконституційним було визнано положення закону, яким скасовується право громадян достроково за 1,5 року вийти на пенсію у разі розірвання трудового договору не з вини працівника.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми