Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Пенсії українцям знову вирішили підвищити

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Уряд планує підвищити пенсії українцям.

  0792_98798.jpg (69.04 Kb)

  Підвищення стосується людей, які мали великий стаж, але отримували малу зарплату. Через це вони зараз отримують маленьку пенсію.

  Виплати зростуть для 3 млн пенсіонерів.

  "2,5 мільйони – жінки. Вони мають повний страховий стаж, тобто 30 і більше років. Вони працювали в сільській місцевості, на фермах і в колгоспах, тому отримували мізерну зарплату", - каже міністр соціальної політики Андрій Рева.

  Підвищення отримають люди, які працювали у бюджетних установа. Це – медичні, дошкільні навчальні заклади і колгоспи. Ця категорія українців отримали незначне підвищення пенсій в рамках "осучаснення" з жовтня 2017-го.

  Пенсії підвищать під час другого етапу пенсійної реформи. Для цього Мінсоцполітики розробило міни в законодавство.

  Після прийняття пенсійної реформи Кабміну виплати зросли для 10,2 млн пенсіонерів. Середній розмір підвищення близько 600 грн. Майже 7 млн пенсіонерів отримали підвищення на суму до 500 грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми