Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Порошенко хоче рахувати зарплату по-новому

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: зарплата

  В Україні можна було б вираховувати показники і середньої, і медіанної заробітної плати в Україні, як це робиться в Європейському Союзі.

  66_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це заявив президент України Петро Порошенко.

  “Чи я проти медіанної зарплати? Ні. Просто – це не Нацбанк, а Держкомстат. Я можу навіть доручити, щоб вираховували і ту, і ту. Це має бути прозоро. Нам не потрібно нічого приховувати”, – заявив Порошенко.

  Втім, президент упевнений, що проблема не в розрахунку показника зарплати, а в її фактичному розмірі, який повинен зростати.

  “Я думаю, що головна проблема у нас не в медіанній зарплаті. Я думаю, що у нас є право і можливість публікувати обидва показники. Наша головна проблема – це підвищувати зарплату. І я можу сказати, що на сьогоднішній день у нас є дуже стійка тенденція, коли кращі виробництва країни різко підвищують заробітну плату. я вважаю, що я їм в цьому допоміг, коли різко знизив податковий тиск на зарплату”, – сказав президент.

  Як відомо, медіанна зарплата зазвичай значно нижча за середню.

  Різниця між середньою і медіанною зарплатою:

  Наприклад, 10 осіб заробляють: 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 і один заробляє 10 тисяч монет.

  Середня зарплата розраховується як сума всіх монет, розділена на кількість одержувачів, і складе 1094,5 монет.

  Медіанна зарплата – це зарплата людини, середньої в ряду. Тобто 50% людей отримують менше від неї, а 50% людей отримують більше від неї. Вона складе всього 105 монет.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми