Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

В Україні з 1 липня підвищується мінімальна пенсія: стали відомі всі деталі

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: пенсії

  Пенсіонерів з мінімальною пенсією в Україні з 1 липня очікує підвищення виплат.

  8136_98798.jpg (69.04 Kb)


  Законом про Держбюджет на 2018 рік передбачено зростання соцстандартів. За словами директора департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду Олени Охріменко, з 1 липня мінімальна пенсія для тих, у кого є необхідний стаж роботи (25 років для чоловіків і 20 років для жінок), буде складе мінімум 1434 гривень на місяць. На сьогоднішній день мінімальна пенсія - +1373 гривні.

  Згідно з інформацією Пенсійного фонду, мінімальну пенсію зараз отримує 300 тисяч пенсіонерів з 11,7 млн. Всім іншим пенсіонерам пенсії підвищать хоча б на 1-2 грн. вище, за вирахуванням 89 тисяч соціальних пенсіонерів, які отримують 30% мінпенсії (412 грн.), оскільки у них немає навіть мінімально необхідного стажу роботи для нарахування пенсії. Через підвищення мінімальної пенсії соціальні пенсіонери також отримають з липня на 18 гривень більше.

  На надбавку може розраховувати інша категорія пенсіонерів - ті, хто заробив на старість більш 10 мінімальних пенсій. Таких близько 10 тисяч осіб. Їм виплачують сьогодні не більше 13 730 грн., А з 1 липня їм почнуть платити не більше 14 340 грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми