Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Рева повідомив, хто з заробітчан отримає українську пенсію

 • Джерело: 112.ua.  → Ключові теги: пенсії, заробітки

  Сьогодні в Польщі працює один мільйон українців, проте в пенсійній системі з них зареєстровані тільки 300 тисяч осіб.

  4185_98798.jpg (69.04 Kb)


  Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева під час відеоконференції в “ДС”.

  “Офіційно в Польщі на сьогоднішній день працює мільйон українців. Але застраховані в ЗСС (загальнообов’язкове державне соціальне страхування), тобто в пенсійній системі, тільки 300 тисяч, – заявив він в ході відеоконференції “Ділової столиці”.

  Він також уточнив, що в процес міграції закладена велика проблема.

  “Людей відправляють з України в Польщу, начебто у відрядження. Але як тільки там людина отримує дозвіл на роботу, тут (її -, ред) звільняють, і там вона не страхується. Але оскільки вона там страхові внески не платить, то страховий стаж не йде. Якщо повертається в Україну – вона ні там не має права на пенсію, ні тут”, – резюмував міністр.

  Він також додав, що в Україні є проблема нестачі фахівців.

  “У нас сьогодні вже відчувається дефіцит, в першу чергу, кваліфікованих кадрів. А якщо ця тенденція буде продовжуватися, то у нас взагалі буде нестача кадрів, навіть некваліфікованих”, – заявив він.

  За словами міністра, в процес сезонної трудової міграції втягнуті до семи мільйонів українців, при цьому постійно за кордоном працюють 3,2 млн осіб. Водночас він упевнений, що мігранти згадають про те, що вони українці, коли побачать в цьому грошову вигоду.

  “Тому сьогодні зарплата зростає. За минулий рік номінальна зарплата зросла на 37%, реальна – на 19%. За перші п’ять місяців (цього року, – ред) номінальна зарплата зросла на 31%, а реальна – на 11%”, – сказав міністр.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми