Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Південна Корея скоротила робочий день на 16 годин

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота

  Південна Корея з 1 липня скоротила максимально допустиму тривалість робочого часу з 68 годин на тиждень до 52 годин.

  ____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це повідомляє агентство “Рьонхап”.

  При цьому нормальна тривалість робочого часу – 40 годин на тиждень, решта 12 годин на тиждень – понаднормові.

  За оцінками Корейського інституту економічних досліджень, зміни в законодавстві будуть коштувати бізнесу близько 12 трлн південнокорейських вон ($11 млрд) на рік.

  Скорочення максимальної тривалості робочого тижня було однією з головних передвиборних обіцянок південнокорейського президента Мун Чже Іна. Нова гнучка система передбачає поступове зниження середнього часу роботи до 40 годин на тиждень. Для цього тим, хто багато переробляє протягом певного періоду, будуть надаватися додаткові відгули і вихідні.

  Раніше Мун Чже By реалізував найзначніше підвищення мінімального розміру оплати праці в країні з 2000 року – на 16%.

  Правляча Демократична партія висловила надію на те, що зниження трудового навантаження підвищить як якість життя громадян, так і їх продуктивність. Крім того, влада закликала великі компанії нарощувати куількість робочих місць, оскільки 52-годинний робочий тиждень створює додаткові можливості найму.

  Новий норматив є обов’язковим для компаній з чисельністю штату 300 і більше працівників, а також для всіх держустанов. Їм надано 6-місячний пільговий період, протягом якого роботодавці, які не дотримуються цього правила, будуть звільнені від стягнень. Тим часом опозиційні партії вважають такий строк дуже невеликим і пропонують продовжити його до одного року.

  Після закінчення пільгового періоду порушникам загрожує тюремне ув’язнення на строк до двох років або штраф на суму до 20 млн вон (майже $18 тис.).

  До 2021 року правила будуть поширені і на підприємства меншого розміру. Виняток буде зроблено лише для п’яти незамінних галузей, включаючи транспорт і охорону здоров’я.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми