Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Названо найпопулярніші літні вакансії

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: робота

  В Україні зафіксовано найнижчий рівень безробіття з початку року. Згідно даних Державної служби статистики, офіційно безробітними вважалися 1,2% від усього населення працездатного віку.

  ____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  На одне вакантне місце у міських центрах зайнятості у травні претендували до 10 кандидатів. Найбільша конкуренція у травні зафіксована у боротьбі за місця на керівні посади у державних та законодавчих органах, судах та наукових закладах.

  Найпопулярнішою професією стали швачки. Потреба становила 7,4 тис. осіб, при цьому безробітних швачок на обліку було 3,3 тис. Схожа ситуація з електромонтерами, слюсарями-сантехніками та електрогазозварювальниками — попит на фахівців цих спеціальностей перевищував пропозиції іноді в два і більше разів.

  Загалом за цей період послугами Державної служби зайнятості скористалися 642 тис. осіб, значна частина з яких була залучена до громадських робіт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми