Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Кухарям та офіціантам пропонують роботу із зарплатою понад 7 тисяч

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: зарплата, робота

  41% вакансій для фахівців сфери гостинності — офіціантів, кухарів та покоївок, розташовані в Київській області. Менше - в Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі.

  5323_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  41% вакансій для фахівців сфери гостинності — офіціантів, кухарів та покоївок, розташовані в Київській області. Менше - в Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі.

  Водночас кухарі часто перебільшують вартість своїх послуг порівняно з тим, що їм готові платити роботодавці. Просять 9,5 тис. грн, однак роботодавець пропонує 8 тис. грн. Останні квартали потреба в кухарях перевершила запити на офіціантів.

  Зарплатні очікування офіціантів та покоївок співпадають з пропозицією роботодавців. У середньому щомісяця вони отримують по 6 — 7,5 тис. грн.

  За кордоном на відмінно від України частіше шукають і більше платять кухарям, покоївкам, барменам та офіціантам, ніж адміністративному персоналу.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми