Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Експерти назвали середній розмір зарплати в "конвертах" в Україні

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: зарплата

  Експерти провели дослідження «Незадекларований працю в Україні», щоб дізнатися, скільки українців працюють неофіційно, і яку зарплату вони отримують.

  8469_783.jpg (35.2 Kb)


  Про результати дослідження розповіла Оксана Неживенко, автора опитування і дослідник економіки Києво-Могилянської академії.

  «Ми запитали, скільки наші респонденти заробили від незадекларованих доходів за певний період, а потім порівняли розподіл таких доходів в Україні та Європі. Це порівняння показало нам вища нерівність в незадекларовані доходи українців у порівнянні з Європою. Зокрема, наприклад, нас вразило більшу кількість найбагатших в Україні в порівнянні з Європою», - заявила експерт. Більшість українців, навіть тих, хто працює офіційно, заявили, що близько 50 відсотків зарплати вони отримують в конвертах.

  Близько 30 відсотків українців, які отримують зарплату в «конвертах», заявили, що вона становить менше ста євро в місяць. Набагато менше тих, чия зарплата становить від 100 до 300 євро, однак ще менше тих, хто може похвалитися зарплатою в 500 євро і більше. За словами тих, хто отримує «сіру» зарплату, вони б хотіли офіційного працевлаштування.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми