Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

У Держстаті запевняють про зростання зарплат українців більш ніж на 25%

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: зарплата

  Протягом п'яти місяців, з січня по травень поточного року в Україні розмір заробітної плати склав 8 тисяч і 225 гривень.

  3884_783.jpg (35.2 Kb)


  За даними Держстату, зарплата на 26,7 відсотка більше, ніж за аналогічний період 2017 го.

  Найбільш високий рівень оплати праці зафіксували в сферах авіаційного транспорту, виробництва фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, інформації та телекомунікацій, фінансової і страхової діяльності, наукової і технічної діяльності, а також видобутку кам'яного та бурого вугілля. В цей же час відзначається, що найнижчий рівень заробітної плати був зафіксований на підприємствах охорони здоров'я, бібліотеках, архівах, поштової та кур'єрської діяльності, тимчасового розміщення та організації харчування, музеях і інших установах культури, а також в сфері водопостачання, каналізації, поводження з відходами .

  Також наголошується, що найвищі зарплати зафіксували в столиці Української держави Києві - 12 тисяч і 721 гривня. Далі в Донецькій області - 9173 гривень, Київській - 8392 гривень і Дніпропетровській областях - 8237 гривень. А найнижчі - в Херсонській, Чернігівській, Тернопільській та Чернівецькій областях.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми