Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Яка має бути зарплати в Україні, щоб не їхати у Польщу на заробітки

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: зарплата

  В Україні для успішної конкуренції на європейському глобальному ринку праці середня зарплата населення повинна бути на рівні 15-16 тисяч гривень.

  94_630_360_1447159516-9176.jpg (142.96 Kb)


  “Щоб вигравати у тієї ж Польщі за паритетом купівельної спроможності – припустімо, польська зарплата в 1 тисячу євро відповідає зарплаті в Україні в розмірі 500 євро – середня зарплата в Україні повинна бути на рівні 15-16 тисяч гривень”, – заявив фінансовий експерт Олексій Кущ.

  За його словами, з урахуванням того, що восени включиться механізм інфляції і девальвації, підвищення середньої зарплати до 10 тисяч гривень цілком можливе. Однак питання не в гривневому еквіваленті, а у купівельній спроможності цих грошей.

  “Можна встановити мету в 10 тисяч гривень зарплати на кінець року, але при цьому курс долара буде 30. В результаті, ми отримаємо таку ж зарплату, як зараз”, – резюмував Кущ.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми