Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Яка має бути зарплати в Україні, щоб не їхати у Польщу на заробітки

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: зарплата

  В Україні для успішної конкуренції на європейському глобальному ринку праці середня зарплата населення повинна бути на рівні 15-16 тисяч гривень.

  94_630_360_1447159516-9176.jpg (142.96 Kb)


  “Щоб вигравати у тієї ж Польщі за паритетом купівельної спроможності – припустімо, польська зарплата в 1 тисячу євро відповідає зарплаті в Україні в розмірі 500 євро – середня зарплата в Україні повинна бути на рівні 15-16 тисяч гривень”, – заявив фінансовий експерт Олексій Кущ.

  За його словами, з урахуванням того, що восени включиться механізм інфляції і девальвації, підвищення середньої зарплати до 10 тисяч гривень цілком можливе. Однак питання не в гривневому еквіваленті, а у купівельній спроможності цих грошей.

  “Можна встановити мету в 10 тисяч гривень зарплати на кінець року, але при цьому курс долара буде 30. В результаті, ми отримаємо таку ж зарплату, як зараз”, – резюмував Кущ.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми