Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

У Литві зросли зарплати

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: зарплата

  За рік зарплата "на папері" у Литві збільшилася на 12,4% або 98 євро.

  3161_105422.jpg (79.44 Kb)


  Такі дані Фонду соціального страхування.

  У другому кварталі 2017 року середня зарплата "на руки" в Литві була 794 євро, а в другому кварталі 2018 року – 892 євро.

  "Важко пригадати час, коли зарплати зростали такими темпами", – сказала радник глави фонду Юліта Варанаускене.

  "На швидкий ріст зарплат вплинули не тільки економічне зростання, але і зміна юридичного оточення – на початку цього року мінімальна зарплата збільшилася до 400 євро, встановлені мінімальні внески для людей, які отримують зарплату менше мінімальної", – додала вона.

  За її словами, на скільки збільшився мінімум (на 20 євро), настільки приблизно виросли зарплати працівників невеликих компаній. При цьому стало менше працівників, які отримують менше мінімуму, загальна кількість працівників скорочується.

  Як свідчать дані фонду, у червні цього року в Литві 30 тис. осіб отримували менше мінімуму, а 104 тис. - мінімум. У січні менше мінімуму отримували 44,5 тис.

  Нині у Литві обговорюється питання про збільшення мінімальної зарплати на 20 євро - до 420 євро.

  Мета Литви - до 2020 року домогтися підвищення середньої зарплати до 1200 євро "на руки", заявляють в уряді. МВФ закликав Литву скоротити темпи підвищення мінімальних зарплат.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми