Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Як розрахувати вартість стажу?

 • Джерело: napensii.ua.  → Ключові теги: пенсії, стаж

  Згідно з українським законодавством, якщо при досягненні пенсійного віку людині для виходу на пенсію не вистачає страхового стажу, його можна докупити.

  46_98798.jpg (69.04 Kb)

  Як правильно розрахувати вартість стажу розповіла перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Анна Вовкогон.

  Розрахунок розміру доплати здійснюється за формулою: Д = С х К х М, де:

  Д - доплата за пенсійний стаж, якого не вистачає;

  С - страховий внесок з мінімальної заробітної плати за ставкою ЄСВ - 22%;

  К - коефіцієнт вартості компенсації, який застосовується при одноразової сплати (за один рік цей коефіцієнт дорівнює 2);

  М - кількість місяців стажу, яких не вистачає для пенсії.

  Приклад. Припустимо, що для призначення пенсії з 12 квітня поточного року людині не вистачає 12 місяців страхового стажу.

  З 1 січня 2018 року мінімальна зарплата складає 3723 гривні. Мінімальний страховий внесок по 22-процентній ставці ЄСВ - 819,06 гривні. З урахуванням коефіцієнта, який застосовується при одноразової сплати (за один рік - 2), дорівнює 1638,12 грн. Таким чином, сума, яку в 2018 році потрібно сплатити за покупку року стажу становитиме 19 657,44 гривні (12 місяців х 1638,12).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми