Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Гройсман дав місяць роботодавцям із "зарплатою у конвертах"

  • Джерело: enovosty.com.  → Ключові теги: Гройсман, зарплата

    Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман дав нечесним роботодавцям місяць. Далі ж підуть покарання.

    3778_1474261664_3f6107eef66ffe.jpg (42.37 Kb)

    За півроку в країні виявили 8,8 тисячі підприємців, які ведуть «тіньовий бізнес». Уряд вирішив зайнятися цим питанням, і вивести на чисту воду всіх тих, хто не поспішає платити податки або ж затримує заробітну плату своїм співробітникам.

    Хто в зоні ризику?

    У Кабінеті міністрів говорять про те, що під підозрою насамперед виявляться компанії, в яких всім співробітникам платять мінімалку, так як офіційні дані свідчать, що середня заробітна плата в Україні перевищує 9000 гривень на місяць. Інспектори будуть проводити перевірки, в Держпраці покарає штрафами, а відповісти доведеться перед Державною виконавчою службою. Потрудитися перевіряючим доведеться багато, так як, згідно зі статистикою, кожен третій українець працює в тіні, повністю або частково. Найбільше «тіньовиків» сховалося в готельно-ресторанному бізнесі, охоронні послуги, будівництві, торгівлі. Якщо дивитися по регіонах, то найбільші штрафи з жовтня загрожують Харківської, Київської, Івано-Франківської та Одеської областей.

    Інспектор з перевіркою може нагрянуть в будь-яку компанію в будь-який час, не попереджаючи про це. Він може увійти в будь-яке приміщення, а якщо ж керівництво спробує перешкодити цьому, то йому доведеться заплатити штраф, який складе три мінімальний зарплати (11 169 гривень). Якщо ж після виявлення порушень інспектору будуть заважати працювати, компанії доведеться заплатити 372 тисячі гривень, що є найбільшим штрафом.

    Що вважається порушенням?

    Штрафи загрожують компанії, якщо співробітник почав працювати без трудового договору. Якщо співробітника оформили на неповний робочий день, в той час як він виконує обов'язки повний робочий час. Якщо заробітна плата нараховувалася співробітнику без оплати ЄСВ і без нарахування.

    За кожного «сірого» працівника доведеться розщедриться на 111 690 гривень.

    За що ще покарають?

    Інспектор має право виписати штраф і за інші гріхи керівництва. Зокрема, 37 230 гривень штрафу нарахують, якщо працівникам встановлюють оклад нижче встановленого прожиткового мінімуму. Якщо порушується порядок оплати в святкові або вихідні дні і нічний час. Якщо не дотримується порядок оплати праці за роботу у відрядженні.

    Ще 11 169 гриві доведеться заплатити в тому випадку, якщо роботодавець запізнився з виплатою зарплати.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми