Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Експерт: в Україні проблеми з робітничими професіями

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: робота

  В Україні робітничі спеціальності вважають не престижними. Випускник школи швидше піде вчитися на програміста, ніж захоче щось копати чи будувати.

  6930_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Про це розповіла власниця компанії з підбору персоналу "Нова персона" Інна Новицька.

  "Держава нічого не робить, щоб популяризувати робітничі професії. Щоб змінити ситуацію потрібно створювати глобальні соціальні програми, вводити соціальну рекламу", - каже вона.

  Останнім часом робітники з України їдуть на заробітки у Польщу, Чехію, Росію. На офіційній основі українських будівельників на роботу запрошує Ізраїль.

  "Часто українці з вищою освітою їдуть працювати за кордон на робітничі професії. Там працівникам без диплому платять більше, ніж в Україні фахівцям з вищою освітою. Наприклад, рядовому бухгалтеру вдома обіцяють 10 тисяч гривень. Але це відповідальна робота. Крім того, кожного дня змінюється законодавство. Люди шукають роботу з вищою зарплатою і меншими обов'язками", - наголошує Інна Новицька.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми