Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

В Україні подвояться зарплати - аналітики

 • Джерело: enovosty.com.  → Ключові теги: МВФ, економіка, ВВП, зарплата

  На думку аналітиків, головними причинами зростання ВВП стануть українські реформи і зростання економіки. У МВФ впевнені, що результатом стане прийняття низки антикорупційних законів, впровадження реформ суду, а також зміна земельного ринку. Все це повинно сприяти зростанню якості життя в нашій країні.

  0673_783.jpg (35.2 Kb)


  На даний момент ВВП України дорівнює $ 2820 на одну людину. МВФ прогнозує, що в 2023 році цей показник збільшиться до $ 4220. Незважаючи на те, що ця цифра неймовірна велика для нашої країни, в розвинених країна ВВП становить в середньому $ 48 970. Середнє ж світове значення - $ 11 730.

  Аналітики МВФ побоялися прогнозувати курс долара в Україні на майбутні 5 років. Вітчизняні ж експерти вважають, що він не буде більше 35 грн за один долар. Підвищення повинно торкнутися і зарплат. Аналітики вважають, що до 2023 року вони повинні стати вдвічі більшими.

  Крім цього, експерти МВФ вирахували ВВП за паритетом купівельної спроможності, що враховує зростання інфляції і курсу долара. Це значення є більш раціональним і точним. Даний показник в 2023 році для України приблизно збільшиться на третину - виросте з $ 9210 до $ 12 260.

  Прогноз МВФ демонструє, що українську економіку чекає зростання, проте він все ж сильно відставатиме від розвинених країн. За оцінками аналітиків, приблизно в 20 разів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми