Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

В Україні подвояться зарплати - аналітики

 • Джерело: enovosty.com.  → Ключові теги: МВФ, економіка, ВВП, зарплата

  На думку аналітиків, головними причинами зростання ВВП стануть українські реформи і зростання економіки. У МВФ впевнені, що результатом стане прийняття низки антикорупційних законів, впровадження реформ суду, а також зміна земельного ринку. Все це повинно сприяти зростанню якості життя в нашій країні.

  0673_783.jpg (35.2 Kb)


  На даний момент ВВП України дорівнює $ 2820 на одну людину. МВФ прогнозує, що в 2023 році цей показник збільшиться до $ 4220. Незважаючи на те, що ця цифра неймовірна велика для нашої країни, в розвинених країна ВВП становить в середньому $ 48 970. Середнє ж світове значення - $ 11 730.

  Аналітики МВФ побоялися прогнозувати курс долара в Україні на майбутні 5 років. Вітчизняні ж експерти вважають, що він не буде більше 35 грн за один долар. Підвищення повинно торкнутися і зарплат. Аналітики вважають, що до 2023 року вони повинні стати вдвічі більшими.

  Крім цього, експерти МВФ вирахували ВВП за паритетом купівельної спроможності, що враховує зростання інфляції і курсу долара. Це значення є більш раціональним і точним. Даний показник в 2023 році для України приблизно збільшиться на третину - виросте з $ 9210 до $ 12 260.

  Прогноз МВФ демонструє, що українську економіку чекає зростання, проте він все ж сильно відставатиме від розвинених країн. За оцінками аналітиків, приблизно в 20 разів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми