Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Ахметов проіндексував зарплати своїм працівникам

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: Ахметов, зарплата

  Група "Метінвест" з 1 жовтня цього року підвищить заробітну плату працівникам своїх українських підприємств в середньому на 10%.

  9065_783.jpg (35.2 Kb)


  Про це повідомляє прес-служба компанії.

  Як повідомляється, надбавку до зарплати в першу чергу відчують кваліфіковані ремонтники і технологи - їх оклади виростуть на 15%. Доходи робітників і майстрів збільшаться на 10%, адміністративних працівників - на 7%.

  У цьому році "Метінвест" вже переглядав рівень заробітних плат: у квітні доходи співробітників виросли в середньому на 20%. В цілому витрати групи на підвищення фонду оплати праці в 2018 році склали близько 2,2 млрд грн.

  "Ми піднімаємо заробітну плату на підприємствах, як тільки дозволяє фінансова ситуація в компанії. Щороку зростання зарплат в "Метінвесті" значно випереджає показники інфляції в країні. Це говорить про те, що ми зацікавлені в стабільній роботі і доходах співробітників. Наша мета - підвищити рівень зарплат в українській металургії. Так як ми давно і успішно працюємо на міжнародному ринку, індикатором для нас служать доходи в країнах Східної Європи - тільки так можна зберегти конкурентоспроможність на ринку праці", - зазначив генеральний директор групи "Метінвест" Юрій Риженков.

  За даними Державної служби статистики України, середня заробітна плата в країні становить 9170 грн., у промисловості - 9861 грн., в гірничо-металургійному комплексі (ГМК) - 13 282 грн.

  Таким чином, після підвищення співробітники "Метінвесту" будуть заробляти на 73% більше, ніж в середньому по Україні, на 61% більше, ніж в промисловості, і на 20% більше, ніж в ГМК.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми