Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Ахметов проіндексував зарплати своїм працівникам

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: Ахметов, зарплата

  Група "Метінвест" з 1 жовтня цього року підвищить заробітну плату працівникам своїх українських підприємств в середньому на 10%.

  9065_783.jpg (35.2 Kb)


  Про це повідомляє прес-служба компанії.

  Як повідомляється, надбавку до зарплати в першу чергу відчують кваліфіковані ремонтники і технологи - їх оклади виростуть на 15%. Доходи робітників і майстрів збільшаться на 10%, адміністративних працівників - на 7%.

  У цьому році "Метінвест" вже переглядав рівень заробітних плат: у квітні доходи співробітників виросли в середньому на 20%. В цілому витрати групи на підвищення фонду оплати праці в 2018 році склали близько 2,2 млрд грн.

  "Ми піднімаємо заробітну плату на підприємствах, як тільки дозволяє фінансова ситуація в компанії. Щороку зростання зарплат в "Метінвесті" значно випереджає показники інфляції в країні. Це говорить про те, що ми зацікавлені в стабільній роботі і доходах співробітників. Наша мета - підвищити рівень зарплат в українській металургії. Так як ми давно і успішно працюємо на міжнародному ринку, індикатором для нас служать доходи в країнах Східної Європи - тільки так можна зберегти конкурентоспроможність на ринку праці", - зазначив генеральний директор групи "Метінвест" Юрій Риженков.

  За даними Державної служби статистики України, середня заробітна плата в країні становить 9170 грн., у промисловості - 9861 грн., в гірничо-металургійному комплексі (ГМК) - 13 282 грн.

  Таким чином, після підвищення співробітники "Метінвесту" будуть заробляти на 73% більше, ніж в середньому по Україні, на 61% більше, ніж в промисловості, і на 20% більше, ніж в ГМК.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми