Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Ахметов проіндексував зарплати своїм працівникам

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: Ахметов, зарплата

  Група "Метінвест" з 1 жовтня цього року підвищить заробітну плату працівникам своїх українських підприємств в середньому на 10%.

  9065_783.jpg (35.2 Kb)

  Про це повідомляє прес-служба компанії.

  Як повідомляється, надбавку до зарплати в першу чергу відчують кваліфіковані ремонтники і технологи - їх оклади виростуть на 15%. Доходи робітників і майстрів збільшаться на 10%, адміністративних працівників - на 7%.

  У цьому році "Метінвест" вже переглядав рівень заробітних плат: у квітні доходи співробітників виросли в середньому на 20%. В цілому витрати групи на підвищення фонду оплати праці в 2018 році склали близько 2,2 млрд грн.

  "Ми піднімаємо заробітну плату на підприємствах, як тільки дозволяє фінансова ситуація в компанії. Щороку зростання зарплат в "Метінвесті" значно випереджає показники інфляції в країні. Це говорить про те, що ми зацікавлені в стабільній роботі і доходах співробітників. Наша мета - підвищити рівень зарплат в українській металургії. Так як ми давно і успішно працюємо на міжнародному ринку, індикатором для нас служать доходи в країнах Східної Європи - тільки так можна зберегти конкурентоспроможність на ринку праці", - зазначив генеральний директор групи "Метінвест" Юрій Риженков.

  За даними Державної служби статистики України, середня заробітна плата в країні становить 9170 грн., у промисловості - 9861 грн., в гірничо-металургійному комплексі (ГМК) - 13 282 грн.

  Таким чином, після підвищення співробітники "Метінвесту" будуть заробляти на 73% більше, ніж в середньому по Україні, на 61% більше, ніж в промисловості, і на 20% більше, ніж в ГМК.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Xiaomi анонсував появу телефону для Xiaomi анонсував появу телефону для "мажорів"
Китайський виробник Xiaomi почав продаж свого найпотужнішого смартфону Mi Mix 3 у форм-факторі слайдера.
Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми