Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Українські промисловці готові підвищити зарплати до рівня Польщі до кінця 2019 року

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: зарплата, Польща

  Українці хочуть заробляти як в Європі чи інших розвинених країнах. Головна причина чому це не відбувається - низька продуктивність праці українців.

  7192_71937.jpg (181.83 Kb)

  За оцінками Київської Школи Економіки продуктивність в роботі українців, зайнятих у промисловості в 12 разів менше, ніж в середньому в Євросоюзі. Тобто, проблема не в тільки в тому, що в одних українців крадуть інші українці, а в тому, що українці мало професійно працюють, не мають сучасних навичок і знань, але також і в тому, що можливо підприємства недостатньо капіталізовані або використовують старі технології.

  Про це у своєму блозі пише український банкір, фінансист Тимофій Милованов.

  За його словами, сьогодні бізнесмени скаржаться на високу конкуренцію на ринку праці і одночасну відсутність фахівців. Деякі бізнесмени, які працюють в промисловому секторі, розглядають можливість підвищення зарплат до рівня Польщі до кінця 2019 року. Представники агро думають про підвищення зарплат до середньоєвропейського рівня. Таким чином, в українській економіці є попит на фахівців, а фахівців немає. Чи не спрацьовує профосвіта. Можливо, буде потрібно створення спільних освітніх проектів між реальним сектором і навчальними закладами. В Україні вже є компанії, які створюють свої внутрішні освітні Академіїї і намагаються навчати співробітників самі.

  Тимофій Милованов пише, що людина, яка має маленьку зарплату і хоче знайти кращу роботу, або людина, яка зараз без роботи повинна зробити кілька речей. Перше, взяти і вивчити конкретну професію, яка затребувана на ринку. Це може бути аналітик даних або слюсар. Друге, навчитися відповідально працювати, виконувати обіцянки, з повагою ставитися до колег, менеджменту і клієнтів, і просто ввічливо розмовляти і слідувати правилам. Це конкретний і дієвий план поліпшення індивідуального добробуту - відповідальність, ввічливість, і оволодіння конкретною професією.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Xiaomi анонсував появу телефону для Xiaomi анонсував появу телефону для "мажорів"
Китайський виробник Xiaomi почав продаж свого найпотужнішого смартфону Mi Mix 3 у форм-факторі слайдера.
Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми