Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Українські промисловці готові підвищити зарплати до рівня Польщі до кінця 2019 року

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: зарплата, Польща

  Українці хочуть заробляти як в Європі чи інших розвинених країнах. Головна причина чому це не відбувається - низька продуктивність праці українців.

  7192_71937.jpg (181.83 Kb)


  За оцінками Київської Школи Економіки продуктивність в роботі українців, зайнятих у промисловості в 12 разів менше, ніж в середньому в Євросоюзі. Тобто, проблема не в тільки в тому, що в одних українців крадуть інші українці, а в тому, що українці мало професійно працюють, не мають сучасних навичок і знань, але також і в тому, що можливо підприємства недостатньо капіталізовані або використовують старі технології.

  Про це у своєму блозі пише український банкір, фінансист Тимофій Милованов.

  За його словами, сьогодні бізнесмени скаржаться на високу конкуренцію на ринку праці і одночасну відсутність фахівців. Деякі бізнесмени, які працюють в промисловому секторі, розглядають можливість підвищення зарплат до рівня Польщі до кінця 2019 року. Представники агро думають про підвищення зарплат до середньоєвропейського рівня. Таким чином, в українській економіці є попит на фахівців, а фахівців немає. Чи не спрацьовує профосвіта. Можливо, буде потрібно створення спільних освітніх проектів між реальним сектором і навчальними закладами. В Україні вже є компанії, які створюють свої внутрішні освітні Академіїї і намагаються навчати співробітників самі.

  Тимофій Милованов пише, що людина, яка має маленьку зарплату і хоче знайти кращу роботу, або людина, яка зараз без роботи повинна зробити кілька речей. Перше, взяти і вивчити конкретну професію, яка затребувана на ринку. Це може бути аналітик даних або слюсар. Друге, навчитися відповідально працювати, виконувати обіцянки, з повагою ставитися до колег, менеджменту і клієнтів, і просто ввічливо розмовляти і слідувати правилам. Це конкретний і дієвий план поліпшення індивідуального добробуту - відповідальність, ввічливість, і оволодіння конкретною професією.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми