Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Зарплати суддів-пенсіонерів: "простому українцю не дивитися"

 • Джерело: enovosty.com.  → Ключові теги: судді, зарплати, пенсії

  Середня пенсія українського судді досягає 25,4 тис. грн, що в 15 разів перевищує мінімальний показник. Максимальна пенсія судді - 90% зарплати. Щоб пересічному українцеві на заслуженому відпочинку отримати 90% зарплати, потрібно мати 90 років стажу.

  7250_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  В Україні середня пенсія судді досягла 25,4 тис. грн, що практично в 15 разів перевищує мінімальний показник. Судді навіть після реформи виходять на заслужений відпочинок за «старими» правилами. Так, служитель Феміди, який пропрацював 20 років, має право на 50% своєї зарплати. За кожен наступний рік розмір виплати збільшується на 2 процентних пункту.

  Наприклад, якщо служитель Феміди працював 30 років, на заслуженому відпочинку він має право на 70% зарплати. В середньому це більше 25 тис. грн. Максимальна пенсія судді - 90% зарплати.

  Відзначимо, щоб пересічному українцеві на заслуженому відпочинку отримати 90% зарплати, потрібно мати 90 років стажу. А за 20 років стажу, на відміну від судді, можна отримати всього лише 20% доходу. І сам дохід занижуватиметься. Для прикладу, з зарплатою більше 7 тис. грн при розрахунку пенсії дохід для простого українця буде враховуватися на рівні 5,4 тис.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що, згідно з проектом бюджету, кожен українець в 2019-м своїми податками віддасть на фінансування дефіциту Пенсійного фонду майже 4 тис. грн. Загальний дефіцит складе 166 млрд грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми