Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Зарплати суддів-пенсіонерів: "простому українцю не дивитися"

 • Джерело: enovosty.com.  → Ключові теги: судді, зарплати, пенсії

  Середня пенсія українського судді досягає 25,4 тис. грн, що в 15 разів перевищує мінімальний показник. Максимальна пенсія судді - 90% зарплати. Щоб пересічному українцеві на заслуженому відпочинку отримати 90% зарплати, потрібно мати 90 років стажу.

  7250_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  В Україні середня пенсія судді досягла 25,4 тис. грн, що практично в 15 разів перевищує мінімальний показник. Судді навіть після реформи виходять на заслужений відпочинок за «старими» правилами. Так, служитель Феміди, який пропрацював 20 років, має право на 50% своєї зарплати. За кожен наступний рік розмір виплати збільшується на 2 процентних пункту.

  Наприклад, якщо служитель Феміди працював 30 років, на заслуженому відпочинку він має право на 70% зарплати. В середньому це більше 25 тис. грн. Максимальна пенсія судді - 90% зарплати.

  Відзначимо, щоб пересічному українцеві на заслуженому відпочинку отримати 90% зарплати, потрібно мати 90 років стажу. А за 20 років стажу, на відміну від судді, можна отримати всього лише 20% доходу. І сам дохід занижуватиметься. Для прикладу, з зарплатою більше 7 тис. грн при розрахунку пенсії дохід для простого українця буде враховуватися на рівні 5,4 тис.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що, згідно з проектом бюджету, кожен українець в 2019-м своїми податками віддасть на фінансування дефіциту Пенсійного фонду майже 4 тис. грн. Загальний дефіцит складе 166 млрд грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми