Робота. Зарплата. Пенсії, Медицина Автор: RomanK Друкувати

Медична реформа: які зарплати стали отримувати лікарі

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: зарплата, медицина

  Тепер в Україні розмір заробітної плати залежить від кількості підписаних декларацій.

  6609_783.jpg (35.2 Kb)


  Заробітні плати педіатрів, терапевтів та сімейних лікарів в Україні істотно підвищилися. Ті, хто підписав достатню кількість декларацій, тепер заробляють від 15 до 20 тисяч гривень на місяць.

  Сергій Сергєєв один - з перших сімейних лікарів, хто оформився як підприємець і отримує гроші безпосередньо від Національної служби здоров'я. Він працює в місті Світловодськ Кіровоградської області. За два місяці він набрав максимум пацієнтів - 1800 для сімейного лікаря. А недавно лікар найняв ще одного доктора, реєстратора, який вносить нових пацієнтів в електронну систему, і закуповує нову техніку. Дохід, який медик отримує, дозволив покрити всі борги, які довелося взяти на оренду приватного кабінету, медобладнання та комп'ютерну техніку.

  "Уже в цьому місяці я отримав більше ніж очікував. І я відразу погасив всі свої борги. У мене вони були немаленькі. Причому у мене залишилися гроші на податки, зарплати і на подальше інвестування. У цьому місяці я планую оновити оргтехніку, оскільки зараз це найбільш потрібно: ми вводимо нові амбулаторні карти і все інше, а потужності старого комп'ютера не вистачає. В наступному місяці планую оновлювати обладнання та кабінет ", - розповів Сергій Сергєєв. Всі медкарти, виписки, довідки, звіти робляться в електронній системі. Це спрощує роботу і заощаджує час. Так, до обіду виходить прийняти більше 20 чоловік, хоча більшість з них похилого віку. Отримувати 15-20 тисяч грн на місяць абсолютно реально, якщо з розумом підійти до справи, вважає медик.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми